Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt egy szobacica?

Miért csinálja ezt egy szobacica?

Figyelt kérdés
Három hónapos, egy hónapja van nálam. Az első pillanattól kezdve használja a macskaalmot, viszont ma hajnalban vagy 30 centivel az alom elé végezte a nagydolgát. Tiszta volt az alom, és még nem csinált ilyet, nem értem. :s

2020. júl. 25. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

korán volt még, eltévesztette a célt. ennyi


most takarítottál először macskaszart? a következő már a második lesz..

2020. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a takarítás a bajom. :P Csak, ha valami illat zavarta vagy ilyesmi, akkor tudni akarom, hogy kiküszöböljem azt, ami zavarja.
2020. júl. 25. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem csak eltévesztett a célt. lehet, hogy kicsi az almos doboz. én ezt úgy oldottam meg, hogy beletettem magát az almost egy nagyobb dobozba, és ha mellément, akkor se a padlóra/parkettára ment, hanem az másik dobozba.


mindamellett ahová most odarottyantott, ott mossál fel hipós vízzel, mert azt a szagot már érezni fogja és azt hiszi, hogy oda kell legközelebb is elvégeznie a dolgát..

2020. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg csak félre ment véletlen. Az én macskám is csinált ilyet és pont láttam is. Fedett macska wc-je van ő meg egy elég nagy kandúr cica és a farka mindig kilóg a wc-ből, ha nem fordul meg benne, szóval akkor nem fordult meg nagyban helyezkedett kicsit tolatott és amikor elkezdte csinálni a dolgát a feneke kívül volt és leszarta a padlót.

De ha többször előfordul lehet betegség jele is.

2020. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!