Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Forgàcs jó ideiglenesen...

Forgàcs jó ideiglenesen macskaalomnak?

Figyelt kérdés

Cserélni kellene azt hittem van még itthon de sajna nincs és nincs már nyitva bolt.

Nagyon pisis ami van és nem szeretnek már bele menni.

Forgács amit hörcsög alá rakok az jó lesz nekik holnapig?



2020. júl. 26. 17:27
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Aha de takarítani szar lesz. Tegyél az egész alá egy kukászsákot vagy valamit és azzal együtt emeld ki és úgy ki lehet dobni. Én is azt tettem anno az este mentett cica alá míg tudtam neki reggel almot venni.
2020. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A macskának baja nem lesz tőle, DE! sok macska utálja a változásokat és benne van a pakliban, hogy nem fogja macskaalomnak használni. Ha úgy gondolod, hogy mindenképpen muszáj lecserélned, akkor hajrá, majd kiderül, mennyire alkalmazkodik hozzá.

Ha használod viszont számíts rá, hogy sokkal büdösebb lesz használat után, mint a macskaalom, szóval holnap tényleg érdemes lesz visszaváltani arra :)

2020. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképpen veszek. Csak tényleg sos megoldás mert ez meg már nagyon pisis bele sem mennek.
2020. júl. 26. 17:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Bejött a forgács. Használják!😁
2020. júl. 26. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!