Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a 3 hónapos...

Mit tegyek, ha a 3 hónapos kismacskám nem tud rendesen sz*rni?

Figyelt kérdés
Rendesen eszik, viszont mikor végzi a dolgát, előfordul, hogy a nagy dolognak a felét húzza maga után. Lehet ez ellen tenni?

2020. júl. 29. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól értem, hogy nem jön ki teljesen a cucc, az azt jelenti, hogy az állaga messze nem ideális. Ha betegség miatt hígabb/keményebb az ürüléke, az egy kiscicának végzetes is lehet. Állatorvos!
2020. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Mit és mennyit kap enni? Mennyit iszik egy nap kb?
2020. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem bélférge van, és azt húzza maga után. Vidd orvoshoz, vagy vegyél féreghajtót.
2020. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1-es igen, híg volt neki és ezt húzta maga után,majd leült vele a kanapéra. Nem gondoltam volna hogy ennyire rossz a helyzet.
2020. júl. 30. 02:59
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es nedveset ( konzervet) és szárazat ( kb 90%-es hústartalommal). Azt mondták a volt gazdik (3. hetét tölti itt), hogy a napi adagja 200g. Mindig legyen előtte száraz és a nedveset napi 2szer kapja (reggel, este). Vizet iszik rendszeresen. Napközben elég játékos és fürge.
2020. júl. 30. 03:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyit tennék hozzá, hogy ez nem egy rendszeres dolog, de a héten és a múlt héten előfordult...
2020. júl. 30. 07:14
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Féreghajtót mikor kapott?
2020. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es kb 1 hónapja
2020. júl. 30. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem stimmel.. Milyen márkájú a táp? 90% hústartalmú tápot nem lehet itthon és úgy tudom máshol sem kapni. Orijen 85%, Applaws 80%, Purizon 70%.

20 deka magas tápértékű táp és még konzerv pedig 3-4 felnőtt cica adagja. Ezekben a minőségi tápokban 4000-4300 kcal/kg energia van a felhasznált hústól függően és nem esik át a cicán, hacsak nem beteg. 70g-nál több nem kellhet egy növésben lévő cicának sem!

Hasmenése a gagyi táptól és konzervtől van, mert ha jól sejtem növényi aszpikból készült és mindenféle adalékkal van felütve. Felix, Kitekat, Whiskas es társai nem jók, csak szép a reklámjuk!

2020. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Folytatom: Vegyél inkább Premiere, Animonda, Almo Nature, Real Nature, Applaws... szóval valami jobb fajta husikát vagy mellcsontot, farhátat, nyakat, lábat, csirke májat. Forrázd le egy kis vízben, úgy nem lesz férges. Ha 4-5 lábbal egyben főröd meg a többit, akkor a főzővíz hűtőben kocsonyás lesz, mint a konzerv! Kis dobozban fagyasztható a lecsipkedett husi és porcok a lével, max. 3 napig elvan hűtve.

Ne vegyél olyan konzervet, amin összetevőnek kassziagumi, gabonafélék szerepel. A kassziagumi fosatja a cicust és amúgy minket, embereket is!

Szorulása szintén a rossz minőségű ételtől lehet, el fog múlni, ha lecseréled! :)

2020. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!