Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell előjegyzés?

Kell előjegyzés?

Figyelt kérdés

Most viszek egy macskát először állatorvoshoz, ivartalanítani szeretném. Ilyenkor kell időpontot kérni?

Valamint, ha nincs beoltva, akkor is ivartalanítják?



2020. júl. 31. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp kell időpont, hogy ne várakozz fél napot feleslegesen vagy ne küldjenek haza.
2020. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ivartalanítják ha nincs beoltva is. Nálunk a fiúnak nem kell időpont mert az 10-15 perc, viszont a lánynak kell kérni
2020. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csörgesd meg őket. Ahova én járok a macsekkal Debrecenben, oda kell időpont a járvány miatt. Csak a sürgős esetekben fogadnak random.
2020. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. júl. 31. 20:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék, hogy ilyenkor az ivartalanítási díjban minden benne van, az altató anyag-vizsgálat stb.?
2020. júl. 31. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ivartalanítani viszed akkor az nem számít vizsgálatnak. Nálunk csak ivartalanítási árat számítanak fel. 2es vagyok
2020. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, attól félek, hogy esetleg gyenge egy műtéthez. Hallottam, olyat, hogy nem élte túl a macska az ivartalanítást, ilyenkor ugyan úgy kikell fizetni az egész összeget?
2020. júl. 31. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ki kell fizetni, mivel a munka el lett végezve, és az anyagok fel lettek használva.


Ha félsz hogy nem éli túl a műtétet, akkor kérhetsz erre előzetes vizsgálatot, ami azt hiszem egy vérvételből áll.


A műtét kezdete előtt alá kell írnod egy szerződést, hogy elfogadod, hogy bármilyen komplikáció fellépjet (nem éli túl az altatást, inkotenciás lesz stb.) akkor sem terheli az állatorvost felelősség. (Ezt akkor is aláíratják veled, ha nincs előzetes vizsgálat)

2020. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális orvos altatás előtt kivizsgálja az állatot, hogy bírná-e a műtétet vagy sem. Ha magától nem jut eszébe a dokidnak, akkor vagy keress másikat vagy javasold neki te. Megéri az a pár plusz ezer forint, hogy nyugodtan várhasd amíg végeznek az ivartalanítással.
2020. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 honapja halt bele a lány macskám az ivartalanításba. 1 éves volt.

Nekem nem kellett kifizetni.

2020. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!