Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák ehetnek nyers tojást?

A macskák ehetnek nyers tojást?

Figyelt kérdés
Az enyémek nagyon szeretik. Nagyon ritkán kapnak 1 db-ot. Ketten egyet esznek meg

2020. júl. 31. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne? A természetben is eloroznak egyet-egyet a fészkekből, ha hozzájutnak.
2020. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Mi is szoktunk neki adni, de csak akkor amikor sütünk és csak a sárgája kell a tojásnak, a fehérjét meg megeszik. Nem tudom árt e neki ha sokszor adsz neki, de nagy bajuk nem lesz ha havonta 3-at mondjuk megesznek🤷‍♀️
2020. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
"a macska is kaphat szalmonellát, hosszú távon pedig a nyers tojásban lévő, avidin nevű összetevő negatívan befolyásolhatja az állat szervezetében a B-vitaminok felszívódását."
2020. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Mit gondol az,aki NYERS tojást ad bármilyen állatnak?
2020. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mamámnál a kutya ellopja a tojást ha nem figyelnek. Na erre mit válaszolsz?

Nem gondolnak semmit csak hogy na a fenet vigye el kevesebb tojás lesz a bundáskenyérhez

2020. júl. 31. 22:00
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
És ez amúgy mire válasz? A kutya és a macska is kb. egy kisgyerek értelmi szintjén van. Tudok több gyerekről is, aki beleivott vegyszerbe gyerekkorában, mert szép színe volt, mint az üdítőnek (a szülőknek mondjuk külön jár a dicséret). Akkor ez szerinted így oké, hisz' a gyerek megitta? Akkor adhatjuk neki, nem? Az állatnál is, ahogy a gyereknél, neked kell felelősen dönteni az ilyenekről. Nyilván, ha ellopta a tojást, ez van. De pl. úgy kell akkor csinálni, hogy ne lophassa el.
2020. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6os. A havi 1-2 az szerintem nem rendszeres nagy mennyiség.

Olvastam több helyen valahol a neten hogy szép fényes lesz a szőre ha tojást kap. Akkor?

2020. júl. 31. 22:06
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Azt válaszolom rá,hogy a mamád felelőtlen,bár nem ítélem el miatta,mert az én mamám is minden sz@rt odaadott a kutyájának,de ez az ő korukban normális volt! De az,hogy SZÁNDÉKOSAN nyers tojást adsz egy KISállatnak, az szerintem elítélendő!
2020. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
És nem a NYERS tojástól lesz fényes a bundája...
2020. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ó a mai világban már a levegőt is károsnak gondolják az állatoknak lassan.

Csak hogy a drága tápokat konzerveket adják az állatoknak.

2020. júl. 31. 22:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!