Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A furminátor csak a felesleges...

A furminátor csak a felesleges szőrt szedi ki?

Figyelt kérdés
Csak azt ami amúgy is kihullana? Fésülöm a cicámat és csak jön és jön a szőr. Már egy másik macskát ki lehetne rakni belőle.

2020. júl. 31. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, nem tépi ki a macskád szőrét, csak a téli alszörzetet szedi ki. Tényleg sok, de gondolj bele, hogy az a teljes téli bundája.
2020. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, csak azt szedi ki. De talán a hivatalos használati utasításukban olvastam, hogy csak heti egyszer ajánlott használni. Nem tudom pontosan miért.
2020. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. júl. 31. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva mennyiség ki tud jonni beloluk. Egy-egy "kezeles" utan olyan, mintha fogyott volna. 😃 Csinald rendszeresen, most különösen fontos, hisz nekik is meleguk van.
2020. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért van az útmutatón, hogy heti 1x szabad használni, mert nemcsak a felesleg szőr jön ki. Addig jön a szőr, míg fésülöd, mert pengés, így ahogy a fésű bemegy az aljszőrhöz a penge lekapja, ha éppen nem tépődik ki könnyen. 1-1,5 macskányi szőrt szedj ki kb., a többi kell rá! :D :D Viccen kívül. Addig szoktam fesülni, míg úgy ránézésre csinos nem lesz, megsimítva nem marad a tenyeremen egy marék bunda!
2020. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
A furminátor már öreg és nincs magánál tudatilag így a Skynet veszi át az irányítást
2020. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt az első gondolatom, mikor kipróbáltam a macskán ezt a fésűt!😁😜

Tömött a bundája nagyon, és a furminator meg kiszedi a laza aljszőrzetet is, én 100%-osan elégedett vagyok, mióta megvettem (2 éve), jelentem, a macskán van még szőr bőven. Ebben a nyári hőségben heti 2x átfésülöm ezzel, a macska nagyon szereti amúgy, aztán vizes kézzel lesimizem, hogy lejöjjenek a ráragadt szőrszálak.

2020. aug. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!