Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mi lehetett? (Többi lent)

Ez mi lehetett? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Befogadtunk egy árva cicát kb féléves lehet, az utcán találtuk, de költözni fogok és így nem tudom őt megtartani sajnos. Adtunk fel egy hirdetést a helyi újságban, hogy a találtuk ezt a cicát, és hogy valaki felismeri-e. Tegnap jelentkezett valaki telefonon és azt mondta valószínűleg az övé a cica, eljönne megnézni és elvinni. Megbeszéltünk egy időpontot és el is jött. egy ázsiai fiatalember volt, megnézte a cicát és azt mondta az övé.


Kérdezgettem, hogy biztos-e benne és hogy hol vesztette el a cicát erre nem tudott válaszolni. Eléggé rossz érzésem támadt és azt mondtam neki, hogy nem adnám oda neki, erre erősködött, hogy ez az ő macskája, de kértem hogy akkor mutasson róla egy fotót, ha tényleg az övé, erre sarkon fordult és elment.


Az ablakból kinéztem, hogy telefonált egyet mielőtt felszállt a biciklire. Szerintem nem az övé volt a cica, csak el akarta vinni. Ti mit gondoltok?



2020. aug. 2. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Szegény ázsiai egyetemista most éhes marad miattad.
2020. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy megtetszett neki a hirdetésben és el akarta vinni úgyis hogy nem az övé. De mivel erősködtél hogy mutasson képet róla otthagyott
2020. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
vagy csak körbe akart nézni nálatok a macska ürügyén...légy óvatos!
2020. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Fura, tényleg lehet, hogy megtetszett neki. De annyi menhelyi cica van, örökbe fogadhat onnan.
2020. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne add neki oda. Most nem azért mert ázsiai, hanem egyszerűen senkinek nem adjuk oda a macskát, ha az nem tudja bizonyítani, hogy az övé.


Én ezért fotóztam le a cicám pracliját,mert azok a foltok egyediek, mint az ujjlenyomat. Ha más alapján nem is (mert a bunda sérülhet,változhat),de a tappancsok azok maradnak :)


Ha hoz valami "havert" vagy "családtagot" aki állítja, hogy övüké, akkor sem!!! Fotó + orvosi kiskönyv.

2020. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!