Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napon belül elköltözöm és...

Pár napon belül elköltözöm és a cicámat is viszem magammal. De a szülői házban nagyon raagszkodik a másik macskához elképzelhető hogy hiányozni fog neki? Vagy egy idő után elfelejti? Megtudja szokni majd a másik helyet?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Vidd őt is.
2020. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha el tudod vinni mindkét macskát az lesz a legjobb megoldás mert egyedül unatkozni fog a macska

De a macska könyebben túlteszi magát a lelki megrázkódtatáson, nem esik depresszióba nem úgy mint egy kutya, hogyha elhagyja a másik kutyatársa

2020. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem hiányozni fog neki. Megoldható lenne hogy befogadsz egy 8-10 hetes kiscicát hogy újra legyen társasága?
2020. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy hiányozni fog neki. És neked is rossz érzés lesz, amikor látod, hogy keresi mindenhol, meg sírdogál utána. Szegény cica. :(
2020. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Milyen korúak és neműek?
2020. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó barátok, akkor én nem választanám szét őket. A cicák is nagyon tudják szeretni egymást. Vidd mindkettőt vagy egyiket se.
2020. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kettőt nem vihetem. Anyukám macskája a másik. Egy fiu (ivartalanitott) 6 eves mig az en kis picurim 1 evet most toltotte be. (ivartalanitott).

De szeretnek neki majd szerezni egy pajtast. Egy fiut. Ugy remelem hamarabb tulteszi magat.

2020. aug. 3. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

#7 Ha jól sejtem a tiéd lány. Mert ivartalanítottból különböző neműt érdemes tartani.


Sok boldogságot nektek! 😉

2020. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megszokja majd. Vagy esetleg úgy 1 év múlva szerezhetsz neki egy cicapajtit :)
2020. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Régi a kérdés, de hátha segíthet a válaszom.Kb 3 éve fogadtunk örökbe két fiucicát, egyik 1,5 éves volt, másik 4 hónapos.Nagyon szerették egymást, állandóan játszottak, tisztogatták egymást.Egyszer a kisebbiket direkt elütötték.Azóta a nagycica depressziós.Pedig már három éve..Nem játszik senkivel és semmivel, lett új cica, őket is lesz@rja, elfut előlünk kint az udvaron, mintha valaha bántottuk volna, és megnémult.Látszik a száján, hogy próbál nyávogni, de azóta 1 hang sem jött ki belőle a doromboláson kívül.Tudom, a “halál” kicsit más, mint a szétválasztás, de a cicákat is ugyanannyira megtudja ez viselni.
2022. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!