Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik felnőtt cica mellé...

Akik felnőtt cica mellé vittek haza kiscicát, nálatok mit szóltak egymáshoz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira megsértődött, hogy nem kommunikált velem másfél évig. :(
2020. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszagolgatták egymást,később együtt aludtak vagy játszottak. De bemutatni amúgy is úgy kell őket egymásnak hogy ne tudjanak összeverekedni. Erre a legjobb ha mondjuk szúnyogháló két oldalán találkoznak először,ott meg is tudják szagolni a másikat.
2020. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az "öregebb" nagyot fújt mindig a kicsire, és előbb csak kerülgették egymást (ez minden cicánál így volt), de utána együtt aludtak/ettek/játszottak és kölcsönösen mosdatták egymást
2020. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves volt a nagyobb, mikor jött egy picike. Nagyon-nagyon félt tőle a nagy. Sokáig tartott míg megbarátkoztak, de sosem lettek igazi puszipajtások. Sajnos a picim 2 évesen kiszökött és eltűnt. Később befogadtam a nagy mellé mégegy cicát. Vele az első néhány napban volt tartózkodó a nagy. 1-2 hét múlva pedig úgy viselkedett vele, mintha az anyukája lenne (ivartalan kandúr) :D

Imádják egymást azóta is. Öröm nézni a köztük lévő kapcsolatot.

2020. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatta a nagy, nálunk is ugyanaz volt, mint az első válaszolónál.
2020. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az idősebb fújt, köpött a kicsire. Folyamatosan neki akart menni.

Olyan volt mint egy vadállat.

Gyűlölte a kicsit. 2 hétig próbálkoztunk, utána kerestünk a picinek másik helyet. Rettentő boldog volt a cicám mikor elvitték.


Pár hónap múlva befogadtunk egy 7 éves cicát, mert ki akarták dobni.

Vele teljesen más volt. 1 nap után már összeengedtem őket.

Semmi fújtatás, verekedés. Megszagolta a cicám, és ment tovább. Mintha már évek óta családtag lenne a másik.

Pedig mindkettő fiú.

2020. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos ivartalan kandúr mellé jött egy egy hónap körüli pici lány(találtam, és a nagyot is ennyi idősen egy évvel előtte). Első nap félt a nagy a picitől, másnaptól viszont anyjaként szereti, mosdatja, odaadja neki a kajája részét, védelmezi, terelgeti, játszik vele, beszél neki, tanítja a rosszaságokra. Azóta is egyre szorosabb a kapcsolatuk, már teljesen elválaszthatatlanok. Én meg imádom őket💗
2020. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk az ivartalan kandúr mellé került egy picike fiú, először fújt rá, utána addig mosdatta, amíg a kicsiből szinte csöpögött a nyál. azóta elválaszthatatlanok. a fürdetéssel óhatatlanul együtt járó visításra is mindig megjelent.

és a nagy birka módjára tűrte azt is, ha a kicsi - a fiatalok szemtelenségével - fölzabálta előle is a vacsorát. (szétszedtem őket persze, ha észrevettem..)

2020. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!