Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek megfelelő tápok-e egy...

Ezek megfelelő tápok-e egy Brit rövidszőrű és egy Perzs cica etetésére?

Figyelt kérdés

Száraztápból a Royal Caninget néztem, méghozzá a fajta tápot.

Ezek mennyire jók? Hallottam hideget és meleget is.

Konzervnől Animondát kapnának.

Ezek megfelelő eledelek?

Ha esetleg ti más tápot ajánlotok, akkor azt is szivesen fogadom.


2020. aug. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne adj neki Royal Canint. Ne érts félre, nem rossz táp, de találsz jobbat is ebben az árban. A legjobb táp az országban az Orijen, de még jó tápok az Acana, a Real Nature Wilderness. Ha írsz egy árkategóriát, akkor írok arra is tanácsokat. Az animonda nagyon jó, bár az enyéim a Real Nature konzerveket jobban szeretik.
2020. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2000Ft/kg ár körül gondoltam.
2020. aug. 5. 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A Wild Freedom tápot tudom ajánlani. Külön előnye, hogy a hat kilós szett kétszer három kilóra van szétszedve, így nincs ideje a tápnak oxidálódni.

Ezenkívűl a Wild Nature Wilderness is jó. A macskáim imádják a konzerves változatát, de a száraz tápját is nagyon jók. Én ebből a márkából a Savannah-t preferálom, de a pontos termék nem olyan lényeges.

2020. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézem.aki tud még mondhat.
2020. aug. 5. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a fentiekkel értek egyet.Vuszomt ne vegyél fajtatápot nem való semmire.Nem jobb mint pl a sima adult.
2020. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néztem a Brit Care tápot, azok jó minőségűek? Jó a hústartalma.

Egyébként eddig Brit Premiumot kaptak, de szeretnék minőségibb tápra váltani.

2020. aug. 6. 13:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!