Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáim főtt és nyers húst...

A macskáim főtt és nyers húst esznek. Jó ez az etetés?

Figyelt kérdés

Van hogy kapnak alutálcásat meg szárazat főleg este de a fő ételük a hús. Szerintem nem egészséges hosszútávon az a sok minden ami a macska kajákban van.

Csirkét pulykát belsőséget kapnak. Majd még nyulat akarok nekik venni ha találok. Plusz vitamint is.


Megfőzöm a húst és vagy magában vagy nyersel vegyítve vagy a hús levével kapják.

Nem tudom helyes e így. Nekem olcsóbban is jön ki.

Kárt csinálok vele? Nem tudom hogy lenne helyes. Orvoshoz megyünk majd velük. Megnézetni őket nincs e betegségük meg ivartalanítás miatt.



2020. aug. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megfelelő
2020. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Nyers húst adni nekik egyáltalán nem jó ötlet, de a natúr (!!!) főtt húst megehetik (nem a leveshúst meg fűszeres húsokat, csak sima vízben főttet). Nem azért mert főtt, hanem mert hőkezelt lesz tőle ami elpusztítja a baktériumokat.
2020. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sima natur hús semmit nem rakok bele. Csak natúron a hús leve amiben megfőzöm.
2020. aug. 6. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ehet nyers húst is a macska ragadozó àllat.. talán jobban örül neki mint a főtt húsnak
2020. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Ez a főtt hús vágóhídi hús esetén felesleges, háztáji szabadtartásúnál meg indokolt.
2020. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valószínűleg jól etetted őket, a leírtak alapján.
2020. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!