Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem bír aludni a cicám, pedig...

Nem bír aludni a cicám, pedig most kéne neki. Hogyan tudnám álomba ringatni?

Figyelt kérdés

Este megszökött, reggel a sírása keltett. Kb bezuhantam vele a dokihoz, lázas, kapott gyógyszert, evett és ivott, de menni alig bír. A házban zaj van, épp dolgoznak bent, ott minden zajra megriad, ami nemcsoda, kint a kertben nem lehet egyedül, baja esne, nekem meg bent kell lennem.

A hordozóban van most fa alatt, de itt még sír. A legjobb az lenne neki, ha bebújhatna mellém, de még én se tudok hová lefeküdni estig...

Így hogyan nyugtassam meg?


2020. aug. 8. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Altatódallal próbálkoztál már?
2020. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Közöm sincs a kirakott macska gazdájához, olvastam a kérdést.


Ember altató macskának, Margit maga normális?

2020. aug. 8. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Akkor nincs más, mint a pálinkás mokkacukor. Régen vidéken adtak ilyet a síró kisbabáknak. Bevált.
2020. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Látom, neked nincs olyan állatod, akiért tűzbe mennél.


És jó lenne, ha aludna, gyorsabban tud gyógyulni. Műtét után, félig kómásan is így volt, volt már lázas sajnos, kb ugyan ebben az időben tavaly is, akkor szintén mellettem tudott pihenni. Most egy mindenki számára kényelmetlen időben vagyunk, tele a ház munkásokkal... Zajjal porrak kosszal

2020. aug. 8. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld ringatni, és közben dúdold neki: tente baba tente ....
2020. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
és cuclit a szájába
2020. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szomszédhoz nem lehetne betenni vagy családtaghoz? Valahova a kis hordozójával eltenni egy csendes helyre. Garázs, sufni???

Ha fúrás-faragás megy nálatok, akkor sehogy se fog aludni, ez van. El kell viselnie estig.

2020. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom, későn, de hátha valakinek hasznos lesz. YouTube-on van egy csatorna, a relax my cat. Ill. mobil aplikációjuk is van. Altató-nyugtató zenék macskáknak. Tényleg hatásos :)
2020. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A cica egy aranyos háziállat, tudom sokan babáznak vele. De ezt a cica nem szereti, csak tűri.
2020. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Végül technikai okok miatt du korán elmentek, tudott aludni.

Lábra sem tud állni, úgy remeg, most is indulunk a következő szurira. Szerencsére eszik, iszik.

Ha beteg akkor olyan, mint egy picibaba.

Műtétet után még azt se tudta merre van, de "jött" utánam sírva, mert kimenetem pisilni, fogja a kezem, csak mellettem nyugodt.

Nem tudom honnan jött, én mindent megteszek érte, igazi szeretetgombóc díva.

2020. aug. 9. 18:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!