Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen zacskót érdemes használ...

Milyen zacskót érdemes használni macskaalom takarításához? Létezik valamiféle bűzzáró tasak erre a célra?

Figyelt kérdés
Sima nejlonzacskóba (amiben a pékárut adják) szoktam átlapátolni a macskaalom tartalmát takarításkor, de összecsomózva is érezhető belőle a szag.

2020. aug. 9. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

és ha duplába tennéd?


amúgy én rögtön ki szoktam dobni a kinti kukába

2020. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam, csak nem a konyhai szemetesbe rakom hanem leviszem a szeméttárolóba.
2020. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Jelenleg a tizediken lakok, de lehet, hogy kiteszek egy kukát az erkélyre erre a célra. (A szemétledobót sajnos lezárták.)

2020. aug. 10. 03:05
 4/6 anonim ***** válasza:
szia. én a litter lockert javasolnám.panelban lakunk és nálunk is mindig ez volt a probléma. mióta megvettük(nem olcsó) abszolút nincs szag,és heti egyszer elég nekünk üríteni
2020. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is panelban lakik és ől az erkélyre tettek egy zacskóval bérelt nagyobb fajta cserepet.Ha a cica kakilt akkor zacskót behozzák és viszik ki.Ha megtelt le a lenti kukába.
2020. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alom mellett van külön kuka kb 20-25 literes erre a célra ami zárható fedeles. Kb ha félig megtelt már üríteni szoktam.
2020. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!