Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vetri dmg adagolása?

Vetri dmg adagolása?

Figyelt kérdés

4 kilós cicámnak nem jó az immunrendszere (minden betegségre ki van vizsgálva, meg biopsziát is vettek a nyirokcsomóiból és semmi nem indokolja ezt amúgy, valószínüleg rossz genetikája van) Vetri dmg-t ajánlották, de elfelejtettem megkérdezni mennyit kell adni. Az adagolás annyit ír, hogy 0.5 ml, de akár négyszeres adagot is kaphat. Most akkor elég a 0,5? Épp kigyógyulóban van egy felső légúti betegségből, eddig napi 1 ml-t adtam neki, biztos ami biztos alapon. De nem tudom a mindennapokban mennyit kapjon. Illetve, hogy kúra szerűen adjam vagy minden egyes nap mostantól? Fél év múlva kell csak menni orvoshoz, telefonon nem szívesen ad tanácsot. Ezért inkább it kérdezem meg első körben.

Köszi!


2020. aug. 10. 13:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!