Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zoopluson engedik újra felhasz...

Zoopluson engedik újra felhasználni a kupont törölt rendelés után? Vagy az a kupon kuka.

Figyelt kérdés

Írtam nekik de nem válaszolnak ugye egyből.

Lényeg hogy rendeltem valamit de végül töröltem mert más kellett. Volt egy kuponom amit az új rendelésre már nem enged mert azt írja felhasználtam.

A kérdés ugye hogy ezt ha írok nekik engedik-e újra? Hiszen nem vásároltam vele.


2020. aug. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az volt, hogy még több éve rendeltem egy csomó cuccot, amikor érkezett a kismacska...

Végül mindent ki tudtak hozni, de előtte írták, hogy 1 kisebb dolog mégsincs, rosszul szerepelt a weboldalon, lehet nem is lesz már soha vagy csak nagyon sokára... Viszont kártyával fizettem.

Írtam, hogy erről a termékről le tudok mondani (valami 2500 forint volt csak, szemben a teljes rendelésemmel ami 40 ezer)...

Mondták, hogy akkor adnak egy örök különterme, az összeggel.

Ez év elején el akartam használni, be tettem a kosárba a termékeket, beírtam a kupont, az végösszegből le lett vonva a kupon összege. Viszont a Visa Verification akkor még teljesen új volt nekem, először vásároltam ennek a rendszernek a beiktatása óta, online.

Rossz telefon szám volt még meg a banknak, régi... Így a tranzakció meghijúsult, a vásárlás nem történt meg.

Következőnek már nem engedte használni a kupont...


Igaz, annyira engem nem izgatott a dolog, hogy írják nekik.

2020. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
különterme=kupon csak valamiért érte javította, bocsi!
2020. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
-_-“
2020. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Hat majd kiderul de akkor a szomszed rafazott mert igy tobbet rendeltunk de ha nem szan egy kicsit tobbet a macskakajara akkor en nem fizetem ki helyette es nem rendelek neki. :)
2020. aug. 10. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!