Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miként dolgozza fel valaki...

Miként dolgozza fel valaki azt, ha a házi kedvencét borzasztó szerencsétlenségből a saját gazdája üti el?

Figyelt kérdés
Akivel már megesett ilyen rettenetes dolog, vagy a környezetében esetleg ismer olyasvalakit aki élt át ilyen tragédiát, az miként dolgozta fel?

2020. aug. 10. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A szomszédban megtörtént, eltitkolták a gyerekek elől, azt mondták, elszökött a kutya.
2020. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen a családban unokatesóméknál. Egy palotapicsijük volt, befeküdt az autó alá, apuka állt ki a kocsival, nem vette észre, hogy ott a kutyus, az meg sajnos nem ment ki az autó alól, mikor beindult, és átment rajta... Persze elpusztult szegény. Apuka nagyon szarul érezte magát, a lánya már 18-20 éves volt, szóval egyszerűen elmondták neki, mi történt, és hogy nyilván nem szándékos volt. Megértette persze, megsiratták, aztán idővel mindenki továbblépett. Biztos nagyon nehéz, de sajnos előfordul ilyen. Én mindig benézek amúgy az autó alá, mikor indulok, nehogy az enyém, vagy bárki állata ott legyen.
2020. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm.

A második válaszolónak a válaszára reagálva annyit tennék hozzá, hogy nagyon jól teszi, hogy meggyőződik arról van-e állat az autó alatt. Bár mindenki így tenne , köztük én is. Bár én is megtettem volna ezt mindig :( Külön köszönet a 2.hozzászólónak a hozzáállásához.

2020. aug. 10. 20:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősünknél volt hogy nem vette észre hogy a kutya a kocsi kerek mellett fekszik és átment rajta. Egy idős tacskó volt.
2020. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, veled is történt ilyen? :(
2020. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
7es, ez kb annyira okos hozzászólás volt, hogy ennyi erővel én is mondhatom, hogy ha elütlek téged, kit érdekel, csak egy idegen vagy. Vagy halálra gázolom a gyereked, de még van több, mint 7 milliárd ember a földön, szóval a tragédia nem itt kezdődik. Hogy kinek mi a tragédia, nem a te szubjektív mércéden múlik.
2020. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
7-es, egy olyan gazdinak, aki szereti az állatát, hidd el, hogy tragédia. Az is, ha más üti el, de ha ő, akkor főleg.
2020. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
#7 Te is csak egy vagy a 7-8 milliárd emberből, akkor a te életed sem számít?
2020. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem a saját kutyáját ütötte el, mert nem vette észre, hogy beszaladt a kocsi alá. Kb. 8 éve történt. Azóta is siratja.
2020. aug. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Ti tényleg egyenértékűnek tartotok egy embert egy állattal? Nem azt mondom, hogy nem sajnálom a cicát, de azért nem kell belehalni ebbe.
2020. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!