Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez a pötty a macska orrán?

Mi ez a pötty a macska orrán?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hittem kosz, egyszer le is vakartam róla, de ugyanoda visszajött.


2020. aug. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok cicának van ilyen folt az orrán. A miénknek is. Ne piszkáld.
2020. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámnak nincs ilyene, viszont a szája szélén(ami rózsaszín) van egy fekete folt, amit kicsi korában le akartam mindig szedni. Hosszú idő eltelt, mire rájöttem, hogy pigment folt (trikolor és a szájától lefelé fehér a szőre), de a szája belül is foltos. Nem lehet, hogy nálatok is ez van?
2020. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak pigment folt, ahogy írják, ez X év után is előjöhet nekik, olyan mint nekünk az anyajegy akár.
2020. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is erre gondoltam, előző. az én vörös cicámnak is rózsaszín az orra - meg a tappancsai is - , és az orrán is, a szája szélén is és a szájában is vannak ilyesmi foltok
2020. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egyszer le is vakartam róla, de ugyanoda visszajött. Szóval nem pigment folt, azt le lehet vakarni? Mert nem erősen kaparásztam, könnyen lejött.

Ezért gondoltam valami bőr-szőr betegségre, ami akár terjedhet is.

2020. aug. 12. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek van hasonló. Ő valamiért nem mossa az arcát rendesen és mindigy ugyanúgy, ugyanoda szárad az étel az orrán.


A nyulamnak meg ugyanígy néz ki az orra, de neki a rács rágása miatt dörzsöli ki.


Szóval lehet, hogy seb, ami valami állandó szokása miatt alakul ki újra. Pl. egy kedvenc játék, amit egy adott szögben rágcsál, mert úgy fér hozzá.


Esetleg állatorvost is megkérdezhetnél, mert ha seb és visszatér, rossz jel is lehet.

[link]

2020. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan miteszer szerű cucc ami általában az állukra nő? Azt is le lehet kaparni, de visszanőhet.
2020. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úristen, de cuki ! 😍😍😍
2020. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!