Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszoptathatja a kiscicákat ...

Megszoptathatja a kiscicákat Arra gondolok hogy nem e lesz baj belőle ha mégis mellé teszem a kölyköket?

Figyelt kérdés

Történet:A macskámat elütötte az auto egy hete (kinti cica)

Állatorvosnál jártunk még aznap és sajnos combnyaktörése van ráadásul műteni nem lehet mert ez csak összefornifog (az orvos megindokolta hogy miért nem) 3.4 hónap a felépülés idelye.Mindenre amire szüksége van megkapja.Viszont az állatorvos azt is megállapitotta hogy a cicám vemhes volt(akkor mi még ezt nem tudtuk ugyamis hetek óta nem volt meg a cicám hiába kutattam utána) és még volt/van teje meg is találtuk a kölyköket viszont nem merem oda tenni a kölyköket mert kapott injekciot amiben fájdalom csillapitó volt vettem cica tápszert.Viszont ma a cicám emlői iszonyatosan felduzzadtak ez attól lehet esetleg hogy nem szoptat.Szerintetek.Nem tudom hogy most leapadna e a melle ha mégis engedném szoptatni?



2020. aug. 12. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost.
2020. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Hívd fel az orvost, de nem hiszem hogy baja lenne xD
2020. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!