Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám minden áron velem...

A macskám minden áron velem akar jönni wcre, miért?

Figyelt kérdés
Ha meghallja hogy nyitom az ajtót, vagy ha alszik akkor azt hogy pisilek, akkor rögtön szalad, kaphatja az ajtót és nyávog hogy be akar jutni. A tiétek is csinál ilyet? Mi lehet az oka?
2020. aug. 12. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyáknál tudom, hogy őrizni akarnak, mert ilyenkor kiszolgáltatottabb vagy. Macskánál fogalmam sincs.
2020. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
néha utánam is jön, lehet hogy szomjas, vagy nem tudom, multkor fürdésnél gondolta ugy hogy velemtart aztán sok volt a viz inkább le akart lépni
2020. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A macska szereti naponta párszor körbejárni a területét. Mivel a vécéajtó többnyire csukva van, csak akkor jut be, ha te is bemész. Ellenôrzi, van-e változás, veszély a felségterületén.
2020. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet az is , hogy őrizni akar; vagy félt téged, hogy bentrekedsz; vagy attól van megijedve; hogyha pl úgy marad az ajtó, akkor ő nem fog tudni bejutni oda, amikor majd pisilnie kell; ha becsukod. Tehát praktikus, ha neki mindig nyitva van, legalább résnyire. Mondjuk az nem jó, ha pl pont közben felugrik az öledbe, mert akkor ottrekedtek. :) Na de szóval; ha:

1.Mondjuk pl bemész, elájulsz; és akkor neked is bajod lesz; nem tudja hogy jól vagy-e ; megmég az ajtó is becsukva marad; tehát gondolom, vannak ilyen félelmei. Mert pl ha az ajtó mögött vagy; akkor nem látja, hogy van-e bajod; ellenőrizni szeretné; meg még azért ő jobban örül, ha az ajtó nyitva van. Nekünk két kinti-benti cicánk volt; egyiknek a wc-n volt a cicaalom; másiknak ott, ahol lerakjuk a cipőnket; és volt ott egy rész, ahol nem tartottunk cipőt, meg a többi is messze volt tőle; és akkor őneki meg ott volt az alma/alomja.

Meg szal tényleg, őrzés, meg ellenőrizni, hogy jól vagy; meg ez, hogy ha becsukod az ajtót, akkor nem tud ő se bejutni, amikor neki lesz dolga; és nehogy bajod legyen és ezzel együtt nehogy úgy maradjon az ajtó.


Én ezekre tudnék gondolni.

2020. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém még éjjel is jön utánam a slozira. az okot nem tudom..
2020. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is, de nem tudom miért. Meg az enyém olyat is csinál, hogy amikor tüsszentek akárhol van mindig nyávogva rohan felém és elkezd hízelegni, mintha halálos beteg lennék és aggódna.
2020. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicám is csinálja - bár ő mindenhova követ, ha épp olyanja van. Lehet, hogy csak aggódik, vagy hiányzol neki abban a pár percben :)
2020. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!