Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok pontosan utána...

Hol tudok pontosan utána nézni, hogy melyik eledelnek milyen a tápanyag tartalma?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan oldalt vagy valami táblázatszerűséget, ahol márkánként szét vannak bontva a termékek hús és egyéb hozzávalóval ? Nemrég olvastam egy tesztelést, ahol a whiskast ítélték a legjobbnak. De ezt nem bírom elhinni, hogy az lenne a netovább.


De az is jó, ha ti írtok olyan terméket, hogy mit adtok, aminek magasabb a hústartalma!

Ha lehet még annyi, hogy azért ne vetekedjen az ára a csillagokkal...


köszönöm!!!!



2020. aug. 13. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Whiskas a legsz@rabb, amit csak árulnak. A címkén rajta kell lenni a hús és fehérje tartalomnak. Az említett táp 4% húst tartalmaz, a többi szemét és víz. Normális táp közelebb van a 100%-hoz (de általában 50-60% a megfizethető és jó táp)

Nézz szét a zoopluson.

2020. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Real Nature Wilderness, Animonda Carny, Carnilove


A normális tápok kiírják az összetevőket.

2020. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Körülnéztem a zoopluson, ahogy az 1-es írta.. találtam 4 márkát, ami elsőre szimpatikus...:


1, Catessy

2, Almo Nature

3, Miamor

4, Smilla


Mit gondoltok? Tapasztalatok valamelyikkel kapcs.?

2020. aug. 13. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok:

A Smilla nem vészes, a maradék hármat azonban kerüld messziről. Olyat ne válassz, amin azt írja, hogy “hús és állati melléktermékek”. Azt úgy kell értelmezni, hogy toll, szőr, inak, stb. van benne.

2020. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2020. aug. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!