Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amelyik macskának szomorú...

Amelyik macskának szomorú nézése van az tényleg szomorú? Vagy náluk máshogy van ez?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nincs emberi mimikájuk.
2020. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig sok macska tűnik ilyen szomorú megviselt arcúnak. Van olyan is ami pedig szinte mosolyog.
2020. aug. 14. 00:24
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Nézz meg egy vadállatot, melyik mosolyog?

A macska nem mosolyog, sőt kutya se.

Le lehet szűrni az arcából mit érez NAGYJÁBÓL.

De nem, nem az arca mondja meg hogy szomorú vagy nem.

Macska fél stb, azt könnyen leveszed az arcáról.

2020. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Inkább csak bambulnak :)
2020. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Két cicám van. Az egyiknek valóban olyan a pofija, mintha állandóan szomorú lenne. A másiknak kicsit ferde a szeme felső része, emiatt olyan a pofija, mint aki állandóan aggódik valamin :) A viselkedésük nem igazolja egyiket sem.
2020. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Az én mentett cicám valami orosz kék keverék lehetett, egyfolytában komor, morcos feje volt :D


Még a vad, önfeledt játék alatt is :)

2020. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
utolsó: az orosz kék mosolyog, vidám arca van, nem komor, morcos. fajtatiszta orosz kékem van, és állandóan olyan, mintha vigyorogna. :)
2020. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak saccoltuk a fajtát, a felépítése is olyan volt.


De ő valóban keverék macska volt (az anyja sima házicica, együtt kerültek hozzánk), nem hordozta az igazi fajtatiszta cicák jegyeit :)

2020. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan volt, mint Konstantin a Chaos Life képregényekben :) (amit a valóságból merített a rajzoló)


[link] - itt leírja a "hibáit", ami miatt egyértelműen nem fajtatiszta


[link]


Ő egy szaporított orosz kék, akit menhelyről fogadtak örökbe. Kábé egyfolytában ilyen morci feje volt neki is, a linkelt képregény alapján játék közben is.

2020. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Én is észleltem , nekem 10 éves töketlenkém van./amit örököltem a lányomtól/ De sokszor úgy ül bele a fotelbe, h szinte az összes világ fájdalmait viselné magán. Panelcica, szerintem unatkoznak ilyenkor. De azt a nézést nem kívánom senkinek. /igen is vannak érzései/
2020. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!