Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica alomba szoktatásához...

Kiscica alomba szoktatásához ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Van egy másfél hónapos kiscicánk és nehezen szokik bele az alom használatba. A nagy dolgát mostmár az alomban végzi de a pisilést azt éppen ott ahol rájön. Összesen 4 cicánk van vele együtt de csak az anyja megy bele abba az alomba amelyikbe ő így még a szagok sem zavarhatják. Az alom rendszeresen van takarítva így ez sem lehet probléma. Többször beletettem már mikor észrevettem hogy rossz helyre végezte a dolgát de eddig ez sem használt. Valakinek valami tippje van hogy hogyan tudnám azt elérni hogy az alomba pisiljen?

2020. aug. 16. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudod csinálni, mint eddig, ha meglátod, akkor odaviszed. Még nagyon kicsi, ilyenkor előfordul baleset.
2020. aug. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hàny almostálca van? Mert ha kevés, az is lehet a baj.

Ha a többi pisilt, néhány pisis csomót (gondolom csomósodós az alom) tegyél át minden alomtálcába.

Egyéb iránt ahol eddig pisilt, ott használj ecetet. Nem szeretik, talán attól elmegy a kedve.

2020. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két almostálca van a házban de a kicsi csak egyet használ, a másik alom az egy emelettel lejjebb van annyira meg még nem fedezte fel a házát. A citromot olvastam valahol hogy nem szeretik a szagát. Most minden helyet ahová eddig pisilt befújtam citrommal hátha elmegy tőle a kedve.
2020. aug. 16. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!