Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cica baja?

Mi lehet a cica baja?

Figyelt kérdés
Csak holnap tudom orvoshoz vinni ezért írok ide.15 napos kiscica. 8 született 6 elpusztult. A kissebbik cica eddig jól volt, aztán az anya macska elhordta, eldugta. Mostmár enni se akar nagyon. Megy az anyjához de nem eszik csak alszik. Tapszerezest próbáltam de nem nyeli le.

2020. aug. 16. 12:53
 1/4 TheElmorGhost válasza:
56%

Nem lehet hogy az anyjuk nem gondozza őket rendesen, nem szoptatja őket/nincs teje.Vagy veri őket.

Szerintem különítsétek el az anyjától. Macskatejport kell venni amit fel vegyitesz langyos tejjel. Kis cumisüvegbe rakod és hidd el enni fog.


Mi ezt nyuszikkal vittük végig viszont azért mert az anyuka meg halt a szülést követő hetekben.

2020. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Masszírozó a hasát, hogy tudjon üríteni.
2020. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy eleve beteg kölykök születtek azért is pusztult el már annyi, lehet hogy beltenyészet volt vagy egyéb betegség.
2020. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

A kakihoz a fenekét kell meleg vízzel megnedvesitett ronggyal törölgetni, mintha a mamája nyalogatná. A pici cicák nem tudnak maguktól kakilni.

Próbálj meg potmamát keresni neki, a FB-on vannak cicás csoportok, vagy az Ispotály csoportban is biztosan segitenek.

A 8 cica nagyon sok, egyszerre 3-4 szokott születni. Lehet, hogy beteg, de ezt csak orvos tudja megállapítani.

Próbáld meg cicire tenni, a ciciből préselni ki egy pici tejet, hátha megérzi és elkezd szopizni.

2020. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!