Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Birman, Brit rövidszőrű, Ragdoll?

Birman, Brit rövidszőrű, Ragdoll?

Figyelt kérdés

Akinek van velük személyes tapasztalata az tudna róla írni.

Bármi érdekel a fajtákról.

A közeljövőben szeretnék mind3 fajtát tartani.

Neten már utána olvastam.

Mindenféleképpen tenyésztőtől venném.



2020. aug. 16. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én brit rövidszőrűt többször is tartottam.

Nagyon játékos macskák voltak, nem lustultak el, ahogy a mostani macskáim. Nyugodtak voltak, könnyen viselték a fürdetést is. Én csak havi egyszer fésültem át a szőrüket, mert keveset hullattak. Az étvágyuk nem volt nagy, de több vizet ittak, mint bármelyik macskám. Az idegen emberekkel szemben félősek voltak. Furcsa módon nem szerették különösen a halat, viszont imádták a marhát és a csirkét. Szerettek emberközelben lenni és kirándulni.

2020. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hasznos válasz volt.

2020. aug. 16. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én britem pont ellentéte az első válaszoló cicájánk. 😂 Lusta, nem túl aktív cica, utálja a fésülést, akkor van simogatás ha ő akarja. Kíváncsi imádja ha vendég jön, de hozzá ne nyúljin senki. Jó ilyet olvasni egyébként, mert az összes brit(törzskönyvesek) akit ismerek olyan mint az enyém.
2020. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen en is olvastam hogy nem igazan aktiv cica😂
2020. aug. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!