Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hónapos kislány cicánk nem...

6 hónapos kislány cicánk nem csak az almot kaparja, hanem evés közben néha a tálkája mellett a járólapot is. Vajon miért csinálja?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ilyet a mi cicánk is csinál. ez természetes, próbálja az élelmet természetes helyre "eldugni", hogy senki ne találja meg, ne dézsmálja meg
2008. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teheti ezt úgy is, hogy az étel közben nincs a mancsában, csak a környékén, kaparászik?
2008. nov. 26. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Persze! ha pedig a kaja a mancsában van (tök ari lehet) akkor csak játszik
2008. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. nov. 26. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát a mi cicánk is szokott ilyet,a kaja felé kapar,de a miénk nem azért mert eldugná,hanem jelzi,hogy ez bizony szar, nem kell neki és ezért "elkaparja" .
2008. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznosnak tűnik az utolsó komment, köszönöm. Másik konzervet és tápot adtam neki 8vegyesen szoktam kevés vízzel), ami nem nagyon ízlik neki, nem olyan lelkesen eszi, pedig nagy haspók. Csak kerülgeti a tálat, bele-beleszagol, kapar, majd nem nagy lekesedéssel eszik pár falatot, de többnyire otthagyja. Tegnap este már ki is dobtam, amit hagyott, nem akartam, hogy állott legyen és úgysem ette volna meg. Valószínű ez lehet a baj...
2008. nov. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!