Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kb. 2 hónapos kiscicámnak...

CibStell kérdése:

A kb. 2 hónapos kiscicámnak görcsrohamai vannak. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Helló! 2 napja jelentkeztek nála a tünetek, sokszor rángatózik, görcsbe vannak a végtegjai,alszik egész nap, nincs étvágya, csak vizet iszik. Ha valaki tapasztalt már hasonlót, esetleg tudja mi a teendő, kérem írjon!

2020. aug. 20. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A teendő az, hogy már 2(!!!) napja orvoshoz KELLETT VOLNA vinned.

Irány az ügyelet. Most!

2020. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

epilepsziának tűnik. orvos.

most

2020. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Epilepszia. Van rá gyógyszer állatoknak is.
2020. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Mit gondolnak azok akik ilyen kérdéseket írnak ki? Hogy majd a gyk laikus felhasználói felírnak neki távolról, látatlanban valami varázsport, ami meggyógyítja a macskát?

Irány az állatorvos! Nem milliós összeg, és így nem hagyod szenvedni szegény állatot. Még ha nem is szereted, legalább annyi emberség legyen benned, hogy nem a gép előtt ülve nézed a szenvedését, hanem elviszed orvoshoz, aki tud rajta segíteni. Ő tudni fogja, hogy mit kell tenni, és te sem a gép előtt ülve várod a csodás meggyógyulását.

2020. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon sok oka lehet ennek. Akár még a nagyon nagymértékű férgesség.

Nekünk volt egy kiscicánk, ami azért görcsölt, mert megsérült a gerince. Úgy találtuk az udvaron, hogy hiába próbált menni, az oldalára esett és rángatóztak a lábai. A szüleim nem voltak otthon, én még gyerek voltam, busszal, sírva vittem az állatorvoshoz, aki megvizsgálta, megröntgenezte, és megállapította, hogy el kell altatni. Én annyira sírtam, hogy nem is fogadta el a pénzt :(

Szóval vidd el orvoshoz, mert BÁRMI lehet, és az idő az nagyon fontos tényező lehet a sikeres kezelés érdekében.

2020. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt már orvosnál a cica, nem vagyok sem embertelen, sem hasonlók. És van annyi eszem, hogy felfogjam, hogy állatorvoshoz kell vinni. :) Szimplán érdekelt, hogy valakinek volt-e hasonló problémája, és esetleg az orvos mit mondott rá, milyen kezelést kapott.
2020. aug. 20. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy az orvos mit mondott rá?
2020. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra gyanakszik, hogy valószínűleg magasról leesett, és beütötte a fejét, ebből kifolyólag pedig idegrendszeri problémája alakult ki. Valamilyen gyógyszereket kap a cica, de sajnos nem tudni, hogy milyen mértékben segítenek neki az injekciók, vagy hogy egyáltalán segítenek-e.
2020. aug. 21. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!