Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a macskámat...

Raven :) kérdése:

Hogy szoktassam le a macskámat arról, hogy szopogatja a ruhámat?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves cicám és ameddig a házban vagyok, kb mindenhová követ. Van egy olyan szokása, hogy rám mászik és elkezdi szopogatni a ruhámat. Ezzel nem is lenne baj, viszont nagyon össze szokta nyálazni a pólómat és ez a bajom. Nagyon pici cica volt, amikor kaptam. A szomszéd asszony ki akarta dobni. Kb olyan 3 hetes lehetett, még szüksége lett volna az anyukájára. Most én vagyok az anyukája, de nem szeretném, ha folyamatosan összeszopkodná a pólóimat. Hogy tudnám leszoktatni róla?

2020. aug. 20. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
OwO én is akarom szopogatni a ruhád UwU
2020. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy az anyja tette volna jó 3 és fél évvel ezelőtt, nem kell hagyni neki. Az anyja is otthagyja, ha szopni akar idővel.
2020. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám is ugyanezt csinálja. Mielőtt megyek játszani vele, felveszek 1 rossz pólót amit tönkre tehet. Egyszerűen nem lehet leszoktatni róla.
2020. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám a másik nagy macskát akarta még nagy korában is. Na az nem értékelte a gyúrást. :D
2020. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első, ne legyél pedo xd


A többieknke köszi a válaszokat! Azt hiszem, mostantól nem fogok itthon utcai ruhában ülni. :'D

2020. aug. 21. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Helyesen: szopogassa, ilyenkor ez nem suksükölés, így kell mondani.
2020. aug. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, az most mindegy. Legyen az a mentségem, hogy este volt és fáradt voltam. 😂
2020. aug. 21. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy, aki piciként került hozzám (menteni kellett). Ő még 16 évesen is a pólóm nyakát szopogatta és közben dagasztott :) Otthoni ruha volt, nem zavart.
2020. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!