Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magyarországon,jelenleg a...

Tisztesség kérdése:

Magyarországon,jelenleg a macska tartok között,miért nem szeretik tartani a lakásba,fekete macskát?

Figyelt kérdés
Fekete macska tartása,pozitiv vagy negativ hatással van a tartójára?

#Szerencsét hoz. #Szerencsétlenséget hoz.
2020. aug. 21. 07:10
A kérdező szavazást indított:
Pozitív
Negativ.
Semleges.
57 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
mert babonás idióták
2020. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fekete. Nem tulajdonítok neki semmilyen ezoterikus jelentést, ugyanúgy szeretem mint a másik macskámat.

Különben is, kit érdekel milyen színű... Minden macska ugyanolyan értékes és mindegyik ugyanannyi szeretetet ad.

2020. aug. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Minden macska pozitív hatással van a gazdira, a fekete is <3
2020. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Black cat lives matter
2020. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen általánosítás mindig sántít. Nekünk mindig csak fekete macskáink voltak (most is azok vannak). Apáméknak is. Nagybátyáméknak is mindig volt a macskáik között fekete. Barátnőméknek is. Nincs is olyan ismerősöm, aki idegenkedik a fekete macskáktól.
2020. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

13 éve élek együtt egy fekete macskával. Szerelem. Elismerem, cirmosat akartam, de őt kaptam. :D

Legközelebb azért akarok vöröset, mert annak jobban megy a bundája a szőnyeghez a nappaliban. :P

2020. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 niki136 válasza:
92%
Nekem van 2 fekete macskám is és semmi negatív hatás még a tacsim is szereti őket. Az idősebb sokat van bent nyugisabb a kicsi viszont imád kint lenni hagyom szaladgalni igaz félős a szomszédba sem megy át. Egy macska sosem hoz szerencsétlenséget szerintem:)
2020. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk soha egyetlen állatnak nem volt maradása a lakásban. 800m³ füves udvar van, kergetőzhetnek eleget, télen a fűtött garázsban alszanak,ha akarnak
2020. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnét tudod, hogy jelenleg Magyarországon hányan tartanak fekete macskát?
2020. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 éve van egy fekete kandúrom, imádom és vidáman, egészségesen élek azóta is. Igaz, ő úgy került hozzám, hogy az előző gazdája kiugrott a házunk 5. emeletéről, de ez nem a macska bűne.


43f

2020. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!