Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet hánytatni cicát?

Mivel lehet hánytatni cicát?

Figyelt kérdés
Orvos nem vette fel, lenyelt egy 20 centis szalagot! Mire visszafordultam eltűnt és nyalta a mancsát! 10ml sóoldatra semmi, megnyalattam vele sót semmi! Fésűt pengettem, de csak öklendezik! Mit csináljak? Evett rá tápot, nyugiban alszik, de ki kellene jönnie!
2020. aug. 22. 00:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

1.Itass vele sós vizet, 2.próbálj fűt etetni vele ( nem tudom hogy ez tényleg igaz e)

3.kicsit nyúlj le a torkán attól tuti öklendezni fog.

2020. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Mármint fűvet*
2020. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
mennyi sós vizet??? már adtam de semmi! füvet nem eszi
2020. aug. 22. 00:57
 4/18 A kérdező kommentje:
nincs meg a szalag, már mindenbe benéztem! nincs meg, tuti megette! de minek van ügyelet ha fel se veszik!
2020. aug. 22. 00:59
 5/18 A kérdező kommentje:
holnapra lemegy a beleibe, onnan hogy veszik ki? ki kell nyitni! Ez nem fog kijönni alul! Míg elraktam 2 pólót annyi ideig volt nála!
2020. aug. 22. 01:03
 6/18 A kérdező kommentje:
miért nem veszik fel a telefont? 35 ezer a sürgős ellátás, azt oda tudja írni, de hívhatom!!! Rohadt életbe!
2020. aug. 22. 01:04
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Miből gondolod, hogy nem fog kijönni alul? Amikor kisbabám volt, egyszer egy egész hajszálat lenyelt, ami kb. 20-25 cm hosszú volt. Onnan tudtam meg, hogy amikor kakilt, szépen fel volt fűzve a kaki golyók formájában a hajszálra.:)

Jó, egy szalag vastagabb, de miért ne jöhetne ki ugyanúgy?

2020. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Ennyire ne parázz rá, ne próbáld hánytatni te, csak rontassz az állapotán. Ha valóban megette a gyomra megpróbálja majd kilökni mint a felgyülemlett szőrt nyalakodáskor. Ki fogja hányni, csak hagyd már az ég szerelmére..

Vagy már rég bél csatornában van és akkor kikakilja.


Hívogasd az állatorvost, és ne hánytasd,ha magától nem teszi.

Lesd az ürülékét, ha nincs benne és nem is hányta ki lehet, hogy meg sem ette.


Ha annyira aggódsz menj be az ügyeletre ne várd meg ameddig felveszik, mert úgyis azt fogják mondani amit én.

Vagy be kell menned vagy hagyd és ne hánytasd..


Nekem a macskám vitamin hiányos volt és ha nem figyeltem a zacskókat ette meg, az orvos 2 féle pótlót és egy új tápot javasolt, azóta nem ette meg, de hánytatni sosem kellett. Meg kellett várnom, hogy magától kiöklendezze,és 2x be is kellett vinnem, akkor ott sem hánytatták.

2020. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
A só a veséknek nem túl jó.A 4 hónapos kutyám megzabálta a baba nedves popsitörlőt.A fül belsejéhez használtam.Amíg elfordultam simán lenyelte.Jó nagy darab volt.Figyeltem.Igazából nem tudom hol jött ki.Fent vagy lent.Mert a helyén megtaláltam 2 nap múlva zöldes hurkaforma volt.Szerintem kihányta.Füvet is evett előtte.
2020. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ehetett. Ha fáj vagy ég az állatok gyomra friss füvet rágnak rá.Erre is tart otthon sok gazdi egy cserépnyi füvet vagy macska füvet. :)
2020. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!