Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudunk valami többet tenni a...

Tudunk valami többet tenni a cicánkért?

Figyelt kérdés

Most voltunk a macsekunkkal oltáson és megemlítettük, hogy vakarja a fülét és büdös. A doki belenézett és megállapította, hogy atkás. De nem ír fel receptet, mert jelenleg hiánycikk a tuti jól bevált atka elleni fülcsepp.... Adott ilyen advocatet, rácsepegtették a nyakára és javasolta, hogy állatpatikában szerezzünk be fültisztító folyadékot és naponta csepegtessünk és törölgessük ki neki...

Ez egy hete volt. Panzi fültisztító folyadékot sikerült beszerezni, ami kb ömlik a fülébe. Ez gond lehet? Igyekszünk finomak lenni, de eléggé ellene van a dolognak . Várunk kb 5 percet majd kitöröljük neki, amennyire lehet. Fülpiszkálóval a kis résekből sikerül kiszedni a cuccot, de beljebb ugye nem nyúlok és törlővel sem sikerül. Mit lehet még tenni? A dokik amúgy kitisztítják, ha kérjük?



#macska #atka #fülrüh #cica #fülatka #fültisztitó folyadék
2020. aug. 22. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz ez is.


Én úgy csináltam, hogy babaolajos fultisztitoval kitöröltem amennyire lehet, és utána csepegetettem.


De úgy könnyebb csepegtetni, ha

Egy vatta pamacsra kinyomod,majd onnan a fülébe.


Azért mondja a doki, mért fellazitja a sok cuccot a füléből, majd a másik kirazhatja.


Egyébként igen, kitisztitja, de valamiért nem szeretik.


Ettől is elmúlik

2020. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. aug. 23. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még mindig vagy már megint aktuális a téma, akkor ajánlom, hogy keress fel egy másik állatorvost is, nekünk megcsinálta a mienk.
2020. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!