Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hülye macskám volt? Elhagyott...

Hülye macskám volt? Elhagyott minket :S

Figyelt kérdés

10 évig volt egy aranyos kis cicám, szerettük. Ő ragaszkodó, aranyos teremtés volt. Nem úgy mint a jelenlegi, vagy inkább "volt" macskám. Félévesen hoztuk el, egy évig jó volt minden. Kicsit ijedős volt, azthittük idővel és ivartalanitás után abbahagyja, de olyan is volt pl, hogy ha hazajövet után nagyobb kabátban mentem el mellette, akkor a széket boritotta fel, úgy ugrott le róla ijedtében és ment ki.


Most az van, hogy kiderült a szomszéd utcában etetik, egy háznál mindig kajákat tesznek ki, és rengeteg más macska is van ott. Talán egy éve nemis láttam már itthon a macskát, de abban a kertben igen gyakran megfordul. A régi minden nap haza akart jönni, szétkarmolta az ajtót, ez meg úgy itthagyott minket :(


namost olyat senki ne irjon, hogy a macska azért van, hogy etesd. Arra a siklok kigyók pókok teknősök vannak...


szerintetek is hülye volt ez a macska? Mit lehetett elrontani?


2010. aug. 5. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
miért lett volna "hülye " a macska? egyszerűen lehet nem érezte jól magát nálatok, meg a macska amúgy is odamegy ahol kaját kap, jobban bánnak vele. Ezért nem a macskát kell lehülyézni. Ilyen a természetük. Nekünk is volt a mostani előtt 3 macskánk mind elment félév után. Hát had menjen ha menni akar. A mostani 10 éve itt van, de itt meg is kap mindent. De egyébként ha kandur volt a macska azért is mehetett el. A kandúrok vándorlóbb típusuak.
2010. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bozsikrisz ***** válasza:
47%

Szerintem én ezért nem csípem a macskákat...érdek állatok.

A múltkor a barátnőméknél simogattam a macskát vagy negyed órán át, aztán abba hagytam. Macska a kezemnek dörgölőzött, én meg elhúztam a kezem. Erre felém fordult, és megkarmolt.

Fúj de kis rohadt.

2010. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer mindenki kirepűl a családi fészekből :)
2010. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első kommentelő, oké, remélem majd ezt mondod ha a férjed/feleséged teszi ezt....
2010. aug. 5. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Nálunk is sok macska van, de páran el is mennek, vagy jönnek hozzánk. Milyen színű volt a cicád? Hova valósi vagy [mint mondom jár sok cica hozzánk]?

Nem tarthatod vissza a macskát, ha menni akar. Menjetek el, oda, ahova a macska jár, kérjétek vissza, és etessétek jól. Ennyit tehettek. Ha ismét elmegy, akkor nem hiszem, hogy jól érzi magát nálatok :(

Esetleg tartsátok a házban.

2010. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

látom félreértitek egy páran :) nem akarom visszatartani, mint emberben, állatban sem értékelem a hálátlanságot. Házban sem akarom tartani. Majd hozok másikat.

Amúgy akiket megkérdeztem idáig, mint tahó bunkó dolognak tartották a szomszéd részéről, hogy tudja hogy másé a macska, mégis beengedi, bennt tartja stb. Nem vártam volna olyan kommenteket, hogy belémrúgtok, hogy még én tartottam rosszúl... igazán jól eset... köszi...

2010. aug. 5. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én teljesen megértelek, mert az enyém incirifinciri kicsi ciacaként került hozzánk, felneveltük, etettük, szerettük és egy hete kb eltűnt. Ivartalanítva is van, és már mindent tűvé tettem érte....

Én azért még bizakodom, reméljük hazakerülnek a cicáink:)

2010. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!