Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a macskámtól?

Figyelt kérdés
Kitúrta a kukánkat, és széthordta a szemetet. Erősen ráordítottam, leszidtam (még sose volt eddig ilyen) és most folyamatosan elszalad előlem, meg fél tőlem. Nem játszik velem, nem fogad el tőlem jutalomfalatot. A macskám 1 éves, ivartalanítva van. Mit tegyek???

2020. aug. 23. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Adj neki parizert. És nem kell megalázkodnod, tanulja meg ha rosszat tesz, nem örülsz, éreztetted vele, ez igy jó, továbbiakban lehetsz vele kedves, majd megbékél.
2020. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
2-es vagyok. Azt hallottam több helyről, hogy pl kutyát akkor kell leszidni amikor rosszat tesz, nem pl napokkal később, mert úgy nehezebben vagy nem érti, mi a bajod... Gondolom macskával is igy van, legközelebb esetleg ha leszidod ne akkora hangerővel tedd egyből, de éreztesd vele akkor is hogy rosszat tesz, meg kell tanulnia és az állatoknál sajnos igy megy.
2020. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Ahol akvárium van, ott jó ha fedett a teteje, nekem a kutyám szokta régebben terrorizálni a vitorlás halakat, de szerencsére fedett volt az akvárium :) Gondolom a macskákat is izgatja ha halat látnak... Egy kerti tónál gáz, azt nem igen tudod lefedve tartani... Meg kell tanitani a macskának hogy mérges vagy, ha bántja a halakat, szerintem a Tiéd megtanulta....
2020. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Sztem emelj neki oltárt és 2 hétig minden este imádkozz a bocsánatáért. A végén már annyira hülyének fog nézni, hogy inkább odamegy az öledbe dorombolni.
2020. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Rosszat csinált? Igen. Tudja hogy rosszat tett? Igen. Nehogy már szaladj utána. Meg akarod tanítani neki hogy ne vegyen komolyan téged?
2020. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Reggelre megenyhül. A következő etetésnél már közeledni fog.
2020. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem ő a főnök, ha okod volt leszidni, akkor ne kérj bocsánatot.

A kutyák, és a macskák pszichéjénél is fontos, hogy egyértelmű legyen a hierarchia az ember és macska között, és azzal teszed a legjobbat a kiskedvencednek, hogy te vagy az alfa.

2020. aug. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi erővel a macska is megrohadhatna, sőt ő még jobban is, mert megölt egy állatot. Szerintem a 3-mas kb semmi olyat nem csinált, aki szerint ettől már egy aljas emberféreg, azzal elég nagy gáz lehet.
2020. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!