Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baja van a macskámnak? SOS!...

Baja van a macskámnak? SOS! Nem tudom mi ez!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A macskám nagyon furán viselkedik. 2 éves, mentett, ivartalanított kandúr cica. Nagyon nyugis, egész nap alszik, kinti-benti macska. Van bolha- és kullancs nyakörve. Nyár elején kétszer is hányt, de szerintem csak megevett valami bogarat, mert utána rögtön enni akart. Mielőtt hányt összevissza rohangált, úgy nyalta magát, mint egy idegbeteg. Most ugyanez van, csak nem hányt. Lefekszik majd elrohan, egyik szobából a másikba. Amúgy sohasem szokott ilyet csinálni.

Ez valami betegség tünete?


2020. aug. 25. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem egy állat orvos nem ártana.
2020. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha nyár elején kezdődött, és azóta nem jutott eszedbe elvinni dokihoz, akkor annyira mégsem lehet SOS a kérdés......
2020. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nyár elején rögtön jól lett utána és anya azt mondta semmi baja. De most nem hányt és folyamatosan csinálja.

17)l

2020. aug. 25. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem. A macskák néha hánynak, az enyémek is néha kipakolják a tápot amikor habzsolnak vagy a szőrcsomót. Ide-oda szoktak szaladgálni a házban amikor elkattannak.


Ennyiből lehetetlen megmondani, ha úgy gondolod hogy nincs jól, akkor vidd el dokihoz!

2020. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nyakörv okozott ilyen tüneteket,bár azt nagyjából 1 óra után,nem hónapok múlva 🤔.
2020. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!