Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicapanzióba lehet vinni...

Cicapanzióba lehet vinni cukros cicát?

Figyelt kérdés

A cicám cukros és naponta 2 inzulin inekciót kap. Pár nap múlva megyünk nyaralni és eddig úgy volt hogy van aki tud rá vigyázni és beadni a szurit meg etetni de hirtelen közbejött egy dolog ami miatt nem tud vigyázni a cicára. Majd több panziót is meg fogunk kérdezni hogy így vigyáznak e a cicánkra de csak holnap tudjuk felhívni őket és addig csak izgulnék hogy van e olyan hely ahova vihetem a cicust. Veletek volt hasonló vagy szerintetek átlagba lehet vinni a panzióba cukros macskák?

(3 cicám van de csak ő cukros)



2020. aug. 27. 21:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Tényleg senki nem tudna rá(juk) vigyázni.
2020. aug. 27. 21:32
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Csicska kettes. Szerintem biztos, annak ellenére hogy sose vettem igénybe ilyen szolgáltatást. Legegyszerūbb ha felhívod azokat ahova vinni szeretnéd. Csicska kettes.
2020. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

2-es: a cukros embert is inkább elaltatni kéne? :)

Kérdező: kérdezd meg, de jól nézz utána a panziónak, hogy biztosan megkapja az ellátást.

2020. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze utána nézek minden cicapanziónak de csak pár nap van hátra és félek hogy nem fogok találni olyat ahol beadják neki az inzulint.


Ja és "kedves" kettes. Ezt leszámítva teljesen egészséges cica szóval egy egészséges cicust miért kéne elaltatni? Minden cicának van egy kis hibája és neki ez.

2020. aug. 27. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Panzióban nem jellemző, inkább cicaszitterekre keress rá. Néha még olcsóbb is a panziónál.

Merre éltek? Hátha tudunk ajánlani.

2020. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Merre laksz? Én szívesen vállalom, ha nincs más lehetőség.
2020. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Baranya megye mohácstól nyugatra 15 km-re.

Mi ezért is gondoltuk a panziót mert a cica más cicákkal ismerkedhet és amúgy szeret kocsikázni és lehet a masik két cicát meg otthon tudjuk hagyni mert van aki vigyázna a cicákra de ő meg nem meri beadni neki az inekciót. De még mindig nem tudom hogy az lenne a jobb hogy eggyütt viszem őket vagy a másik két cicát hagyjam itthon. Az a baj hogyha itt bárkit megkérdezek hogy tudna e rájuk vigyágni akkor az a válasz hogy az ő macskájuk évek óta nem látott orvost mégis egészséges és hasonlók. Most egy kicsit túlpörög az agyam hogy mi legyen vagy hogy hogy legyen, jelenleg a párommal írjuk ki a cicapanziók telefonszámát és holnap felhívom őket hogy hol fogadnak cukros cicát.

2020. aug. 27. 23:10
 8/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Tanítsátok meg neki a helyes beadást, biztos csak emiatt aggódik.
2020. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Lol, össze lehet hasonlítani egy emberrel nyilván. :D
2020. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már töbször is látta hogy hogyan adom be neki de nagyon fél hogy fájdalmat okoz a cicának vagy hogy rosszul szúrja be. Meg fél a tűktöl és lelkileg képtelen lenne rá. Nagyon szereti a cicát mert bújós és kedves de fél beadni neki. De ennik is van háttértörtenete de azt nem írom le mert nagyon hosszú
2020. aug. 27. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!