Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék csinálni, hogy a...

Mit tudnék csinálni, hogy a macskám ne hordja szét az alom darabokat a tappancsával?

Figyelt kérdés
Utóbbi években vettem észre. Az oké, hogy az alom környéke tiszta alommaradék, ahogy ki be ugrál, de az amikor már szomszédos szobában, esetleg ágyon találok alomdarabkákat, az már kicsit irritáló. Az nem megoldás, hogy rakjam ki, mert nem tudom megtenni.
2020. aug. 29. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni macskalábtörlőt, amit az alomtálca elé kell lerakni. Nem 100%-os megoldás, de sokat segít.
2020. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Furcsa nekem nincs ilyen problémán még az alom közvetlen környezete is tiszta marad.

Lehet h. nem megfelelő az alom?

2020. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ilyenekre gondolok:

[link]

2020. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Később megnézem a linket. Amúgy lehet magával az alomnak a milyenségével van gond. Sima lidl-s 10kg-sat használok.
2020. aug. 29. 13:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En tobbfajta almot hasznaltam a cicusomnal, mindegyiket szethordta. Egyeduli megoldaskent a zart macska wc hasznalt, amiota az megvan, lenyegesen kevesebb almot szor szet, de azert meg mindig van korulotte valamennyi.
2020. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Vágd ki a talpa közül a szőrt.
2020. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fapellet, csutkaalom?
2020. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anno próbáltam pelletre szoktatni, de nem akarta használni. Elég kevés macskánál válik be, szerintem ne is próbálkozz ezzel kérdező.
2020. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi ilyet vettünk, nagyon jó.

2020. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi is a lidl saját márkás almot használjuk, és még a hálóban az ágyra is felviszi a tappancsával. Elég zavaró, ezért mi kipróbáltuk a szilikonos almot, arra meg úgy nézett, mintha nem is tudom mi lett volna benne. Nehezen de elvégezte a dolgát, ha más nem az ágyneműre :( Így maradtunk a bevált jól csomósodó lidl-ösnél. A szőnyeg, pl nálunk nem vált be, mert gyakorlatilag kiugrik az alomból, és viszi magával a maradék almot. De ez nem jelenti azt h másnál nem vállt be.
2020. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!