Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tettetek a macskatokra nyakörvet?

Tettetek a macskatokra nyakörvet?

Figyelt kérdés

Benti kölyök macska. Próbáltam már párszor, de nem viselte el, igy vagy levettem vagy lehúzta magától.

Viszont sok helyen láttam, hogy van a macskanak... Szükséges szerinted vagy nem?



2020. szept. 2. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi tettünk rá, de 3. nap lelopták..( vagy elhagyta )
2020. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam :


[link]

2020. szept. 2. 10:53
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én macsekomnak van nyakörve, nem zavarja.
2020. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne szükséges? Sétáltatod? Ha igen, akkor csak akkor tennék rá hámot. Állandóan felesleges bárminek is rajta lennie.

Szerintem érthető, hogy kényelmesebb neki, ha semmi sincs rajta. Biztosan nem tennék rá és főleg nem erőltetném.

2020. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

az egyiken van, de csak bolhairtó. ő valamiért érzékenyebb a bolhákra, és ha nem teszek rá, hamarosan foltokban hullik a szőre. így viszont nem. persze el szokta hagyni (vagy leoperálja magának)

akkor kap újat.

2020. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csak bolhairtó :)
2020. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem - még az önkioldósat is túl veszélyesnek tartottam, hogy esetleg beleakad valamibe, és mégsem csatol ki. A macskák eszméletlen helyeken tudnak megfordulni.
2020. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Benti macskánál semmi szükség rá.

Sőt, a legtöbb utálja, minek kínozni. És az is zavaró mikor simogatja az ember és megakad a keze a nyakörvben, meg a nyakánál megtöri a bundáját, vakarózik, satöbbi. Felesleges.

Kinti esetében az a célja hogy rárak az ember egy telefonszámot, ha baj van, tudják kié. De bentire soha nem raknék.

2020. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Nincs neki, az enyém kinti-benti és ha kint van szeret csavarogni, félnék, hogy beleakad valami is megfullad. Ha pedig a tied csak benti akkor szerintem felesleges is. :)
2020. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
*Bocsi, nem tudok írni. :D Szóval félnék, hogy beleakad valamibe és megfullad.
2020. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!