Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskába chip beültetés és...

Macskába chip beültetés és regisztráció mennyibe került nektek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
6000 ft
2020. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6000Ft
2020. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
6000 Ft.
2020. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tyű, de egységes :) Remélem nálunk is ennyi lesz :'D
2020. szept. 4. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4500 volt csak a chip,de azonnal egy veszettség elleni és egy kombi oltást (2x két hetekkel) rám nyomtak (7+2x6 ezer - 19.000) így én sokat ott hagytam, érdemes félre tenni egy kicsit többet, szerintem már macskát is kötelező oltani. :D
2020. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5. Továbbra sem kötelező macskát oltani csak ajánlott (a veszettség elleni sem kötelező nekik).

Elég pénz éhes orvosod van, előbb illet volna megkérdeznie akarod-e oltatni.

2020. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ma viszem (ha előkerül őméltósága a pisisétából) dokihoz. Egyebek mellett ezt is szeretném kérni, de most elég nagy kiadásom lesz rá, tályoggal viszem dokihoz. És azért vagyok úgy, ha már úgyis kap mindenféle xart, akkor legyen ez is. Csak nem tudom, hogy mennyi lesz a végösszeg. Ha lesz nálam elég kp. akkor kap. :)
2020. szept. 4. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Benti cicának a kombi oltást érdemes, esetleg a néhol nagykombinak hívott leukózissal kiegészítettet, ha van esély rá, hogy idegen cicákkal találkozik. Ha soha nem kapott oltást, akkor két hét különbséggel kétszer, és utána évente.

Kinti macskának a fenti nagykombi az ajánlott alapvetően és a veszettség (ezen kívül van több ajánlott, de ebben benne van minden fontosabb).


De! Semmi sem kötelező macskánál, nincs jogszabály, mint a kutya esetében. A fentiek csak ajánlás.

2020. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én 2hét múlva viszem oltásra a cicáimat. 2db. A kombi oltás mennyi kb?

Nem tudom az enyémek mit kapnak.

Csak a leg fontosabbat szeretném.

2020. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!