Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megunták a macskáim a kajájukat?

Megunták a macskáim a kajájukat?

Figyelt kérdés

Mióta megvannak mindíg csirkehúst főztem nekik.

Egyik naprol a másikra nem nagyon akarják megenni.

Mondjuk érdekes hogy egyszerre mind a 2?

Ugyan úgy csinálok mindent. Szárazat eddig is ettek az egész nap előttük van. Mi lehet a baj?



2020. szept. 5. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neked se tetszene ha minden nap ugyan az lenne a kaja.
2020. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyen létezik, sőt a macskák szélsőséges esetben arra is képesek, hogy szinte halálra éheztetik magukat, ha úgymond megsértődnek. A macskáid, most jelezték, hogy váltanának, így tégy a kedvükre és változtass. De az is lehet, hogy egy minimális változtatás is elég. Pl. más húsból készíted, vagy teszel mellé mást is, esetleg egy kis szaftot is készítesz hozzá. Próbálkozz,a cicáid hálásak lesznek :)
2020. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

És csak ezt az egyféle a kaját ették? :O Nem csoda, hogy megunták. Most már adj nekik valami mást innentől. Legyen egy kicsit változatosabb. De ne túl változatos, mert azt szintén nem nagyon szeretik általában. 2-3 féle kaját váltogass mondjuk.

És ne várd, hogy megegyék a csirkét, mert a macska tényleg olyan, hogy képes előbb éhenhalni, minthogy megegye a kaját, ami nem tetszik neki.

2020. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
De egyszerre unta meg mind2? nekem ez gyanús.
2020. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy kapták hogy vagy májat főztem farháttal. Vagy zuzát szívvel vagy csirkemellet. Kaptak darált pulykacombot. Ilyeneket. Néha kaptak macska kaját. De csak nagyon ritkán. Halasat meg marhásat. Száraz az mindíg van előttük.
2020. szept. 5. 10:35
 6/15 anonim ***** válasza:

próbáld meg nyersen. imádni fogják

(amúgy meleg van, ilyenkor kevesebbet esznek) és tényleg piszokmód finnyásak tudnak lenni

2020. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy büdös volt a csirke? Mármint nem romlott, hanem mondjuk olyan táppal etették, ami büdös? Pl. halliszt. Ezeket a cicák megérzik, és akkor nem eszik meg.
2020. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom büdös volt e nekik. Úgy szokat hogy megveszem és kis adagokban lefagyasztom. Fagyosan rakom bele a vízbe főzni.

A csirkenyakat az megehetik már 6hónaposan? Vagy még nem tudják meenni azt az apró csontot? Ha megfőzném kicsit?

2020. szept. 5. 10:41
 9/15 anonim ***** válasza:
3%
Nem kell mindig a hús nyomni nekik. Az én cicám imádja pl. a vajas kenyeret, a majonézes salátát, rizibizit, még a konzervet is ott hagyja értük.
2020. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Laktózmentes sajtot azt imádják. Sonkát szoktak kapni. Szeretik a cicamájkrémet. Ritkán kapnak tojást.
2020. szept. 5. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!