Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicámmal?

Mi lehet a cicámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves cicóm és tegnap délután úgy jött be a házba, hogy "olajosra" volt mosdatva a háta. Tudjátok, olyan fényes, és elkülönül a többi résztől. Átnéztem, megnyomkodtam neki, de nem találtam semmi sebet ott. Tud rajta feküdni is. Viszont nekem kicsit furcsán viselkedik. Van étvágya, eszik is, de valahogy nem tetszik, persze lehet csak pánikolok már, mert majdnem minden félévben van valami gondja. Elvinném orvoshiz, de egyszerűen nem tudom leírni mi lehet a gond, bár attól függetlenül el fogom vinni. Egyébként szerintetek mit keressek? Vagy mi lehet a probléma? Tegnap délután óta van, egyébként játékos, és evett rendesen, meg nem tűnik úgy hogy fájlalná, viszont még mindig olyak a háta/oldala. Köszi a tanácsokat előre is!

2020. szept. 7. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
wat?
2020. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Furdesd meg.

Valahová bebujt, össze kente magát.


De az egyik macskámbak, ilyen a bundaja de mindenhol.

2020. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak összekente magát.
2020. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Autot szerelt:-)
2020. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg összekente magát és zavarja, hogy a hátán van.
2020. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!