Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicások!🙋🏼‍♀️ Valaki?

Cicások!🙋🏼‍♀️ Valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos nemrégiben elpusztult szeretett cicám. (Házimacska volt)🖤

karácsony környékére szeretnék egy cicát majd végtelenül imádom őket.

Néztem brit rövidszőrűt, de elég sok negatív dolgot írnak róla pl. Sokan azt írják hogy le se sz*rja őket a cica és nem valami ragaszkodó.

Még a maine coon is szóba jött de a mérete miatt nagy kérdés a szüleim szemében mert ugye benti tartással jöhetne.

Valaki ajánlana valami szép intelligens fajta cicát? Tapasztalattal együtt? Illetve árkategória. Köszönöm❤️


2020. szept. 8. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Keresgélj honlapokon!
2020. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Keresgélnék, de még PONTOSAN nem tudom milyen cicát szeretnék ezért kérnék tapasztalatot az emberektől🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2020. szept. 8. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem fogadsz be ingyen egy házimacskát? Az cicák jelleme nem a fajtájuktól függ.
2020. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én, a Sziámi cicát ajánlom. Gyönyörűek! :)
2020. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
A helyett, hogy drága kitenyésztett fajtiszta macskát vennél, inkább menhelyről fogadj be egy cicát! Több menhelyről hozott állatom is volt már (kutya, cica), és mind nagyon hálásak tudnak lenni, ha egy jó otthonba kerülnek szerető gazdihoz.
2020. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Én mentettem a cicámat (házimacska). Benti cica volt és elég magának való. NEm volt bújós soha. Mikor vidékre költöztünk kijárós lett és teljesen megváltozott a személyisége. Nagyon barátságos. Szerintem ne ragaszkodj a fajtához.
2020. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy brit rövidszőrű és egy maine coonunk van :) Mindkettő ragaszkodó, ahhoz az egy-két személyhez akit kedvelnek. A maine coon sokat beszél és folyton keresi valaki társaságát, a brit nagyon nyugis, egész nap alszik jóformán, de éjjel szigorúan valakinek a lábánál van (aki mindig ugyanaz a személy). Van egy házimacskánk is, ő nagyon antiszoc, a másik kettővel nem jön ki, de nem zavarják egymás köreit, felosztották egymás közt a helységeket. Igazából mindegyik macskának saját személyisége van, és az se biztos hogy aki kapja, őt szeretni fogja a macska.
2020. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
52%
Fogadj örökbe menhelyről.
2020. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jaj ne pofázzatok már nem azt mondtam hogy mondjátok meg mit csináljak szánalmas. Annyira papoltok itt fogadjatok ti örökbe. Én már 1x megtettem de nem szeretnék most sima házi cicát. Azért is mert az előző cicám is az volt másrészt pedig tetszenek a fajta tiszta macskák ezért szeretnék egyet de ehhez mi közötök? Sok okoskodó nyomorék bujjon már el

Tobbieknek pedig koszonom a briten nagyon gondolkozom most..annyira cukik

2020. szept. 8. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Tanácsot kérsz, de ha valakitől olyat kapsz, ami nem tetszik, azt okoskodó nyomoréknak nevezed. Gratulálok. Ezek után erősen kétlem, hogy az állatokkal értelmesebben bánsz, mint az embertársaiddal, szóval remélem, nem lesz semmilyen cicád.
2020. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!