Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogzik a cica, nagyon fáj...

Fogzik a cica, nagyon fáj neki, alig akar enni. Hogy enyhítsem a fájdalmát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sok cicánk volt már, de egyiket se viselte meg eddig a fogzás ennyire.

Állatorvos szabadságon, vidéken lakunk. Van, amivel tudnám enyhíteni a fájdalmait? Aludni nem bír rendesen, nagyon ki van a fájdalomtól. Nagyon szívszaggató hallgatnom a fájdalmait és látnom, hogy bukik le a feje a fáradtságtól, de fáj az egész arca ha csak ráfekszik egy kicsit. Lehet kicsit túl is spilázza, de nagyon rossz így látni. Nincs, amivel tudnám enyhíteni a panaszait valami barátságos módon?

Ügyelek arra, hogy ki ne száradjon, és átvészelje a fogzást, de nagyon rossz szenvedni látni.



2020. szept. 8. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk is sok cicánk volt, de egyiket sem viselte meg a fogzás. Nem lehet, hogy csonthártyagyulladása van az állkapcsában?
2020. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is arra tippelek hogy itt valami más probléma van.
2020. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

VIDD EL minél hamarabb állatorvoshoz!

Még ha ezért el is kell utaznod.

Ha szabadságon van az az 1 állatorvos, akkor keress fel egy másikat!

2020. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Kerdezo, nyugodj le. A kerdesedben egy szoval sem irtad, hogy orvoshoz akarnad vinni, tanacsot kertel, hogy ugymond “hazilag” mivel tudnad kezelni a macskat. Azonban ez a macska a leirasbol itelve rettenetesen rosszul van, ezert mondtak a valaszolok hogy orvos, a leheto leghamarabb. Ha te nem tudod elvinni hajnali 3kor, akkor nem tudod (bar az mas kerdes, hogy en vittem ilyenkor is es nem Budapestre:)) Azonban reggel 7kor mar ott kellett volna hogy allj az orvosnal a macskaddal, ami gondolom nem nagyon tortent meg. Hazi modszereket nem alkalmazunk allatnal, mert tobbet art, mint hasznal. Csak orvos altal javasolt gyogyszert adunk be neki, es kesz, ezt el kene fogadni.
2020. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Megtörtént az állatorvos azt úgy mondom :)

Még mindig az orvosig való időre szólt a kérdésem 😊😊😊

Igen, kapott nekivaló gyógyszert, de én még mindig nem arra kerestem a választ :)))

Aki elválalta volna éjszaka, az van szabadságon, és nem írom le az egész storyt, hogy 5 állatorvossal beszéltem a környéken tegnap, akit el lehetett érni 😄😄😄

Még mindig áll a kérdésem ugyanúgy azoknak, akik a cica számára megakarnák könnyíteni a várakozási időt a dokiig 😊

Klinikai a közelben úgy mondom 10-ig volt csak, okoskodj nem Budapesti :)

2020. szept. 9. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha valóban voltál vele orvosnál, akkor nyilván elmondta hogy ha máskor ilyen probléma van, mit kell tenni amíg nem jut orvoshoz, szóval akár te is leírhatnád ha csak segíteni akarsz azoknak akikkel szintén ez van.

De gyanítom nem voltál orvosnál, akkor nem várnád továbbra is hogy mit lehet tenni 🤷‍♀️

2020. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Semmit nem mondtak erre talán azért kérdeztem itt? .-. Eszes...

Az orvos nem fog arra buzdítani, hogy itthon lássam el...

Amúgy annyit mondott, hogy legyek erőszakosabb máskor, mert sok állatorvos nem veszi komolyan az ilyet (megjegyezte, hogy ez szomorú).

2020. szept. 9. 16:55
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Na, akkor viszont leállhatnál a válaszolók sértegetésével (láttam ám mikor elgurult a gyógyszer, olyan ocsmány módon beszéltél itt mindenkivel hogy a moderátorok besokalltak és törölték az irományaidat) mert maga az állatorvos is ugyanazt mondta amit itt mindenki. Hogy nem szabad otthon kezelgetni, nem kell kifogásokat keresni, hanem tűzön-vízen át irány az állatorvos.

(Csak halkan jegyzem meg hogy léteznek az országban állatkórházak, ahol van éjszakai ügyelet. És tudom, most jön hogy vidéki vagy, meg nincs autód, satöbbi-satöbbi. Mikor nálunk baj volt éjjel, szépen hívtam egy taxit és elvittem taxival egy másik MEGYÉBEN lévő állatkórházba, mert felénk nincs. Ez is a felelős állattartás része. Utána vagy fél év volt mire helyrejöttem anyagilag, de megérte. Sokkal hatékonyabb módszer volt mint a gyk-n sértegetni másokat.)

2020. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ismétlem, állatklinika este 10-ig volt még mindig.

Még mindig a kérdésre várom a választ normálisan :)

Mellesleg nem csak az enyém lett törölve, a trollokra meg jogosan gurul el az ember gyógyszere mikor itt van éles helyzetben és senki nem segít, ti meg röhögtök a monitor előtt.

Igen, elgurul az ember gyógyszere amikor számít az EMBERTÁRSAITÓL segítségre.

És még mindig evidens volt, hogy állatorvoshoz viszem, tudod nem mindenki fogyatékos, de még mindig nem érted meg, hogy a NULLA SEGÍTSÉGGEL volt bajom.........

2020. szept. 9. 17:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Eredetileg egy darab olyan válasz volt aki keményebben odaszólt, te viszont egy kalap alá vettél mindenkit és nagyon sértő dolgokat írtál. Azoknak is akik nem rosszindulattal fordultak feléd, te mindenkinek nekimentél kollektíve.

Plusz most engem is sértegetsz. Minden hozzászólásodban elejtesz valamit, mint pl "eszes", "fogyatékos".

Én nem használtam rád negatív jelzőket, ha eléri az intelligenciahányadosod a minimális szintet ami egy felnőtt embernél elvárható, akkor kérlek, te se tedd.

2020. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!