Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek nem baj, ha így...

Szerintetek nem baj, ha így csinálom?

Figyelt kérdés
A cicáim nem kaparják be az alomban, amit oda tesznek. Csak a falat kaparják, majd ott hagyják. Eddig mindig sok almot(az egész 10 kilós zsákkal) tettem bele, de a tetején állt az ürülék, pisi, én kaparásztam be az alomlapáttal. Szóval most úgy döntöttem, hogy csak vékonyan teszek bele és a zsákból mindig egy kicsit teszek rá, amikor éppen ott hagyják. Így könnyebb a napi kiszedegetés, mint amikor a 10 kilót forgatom át, ráadásul fölösleges annyit beletenni, mert csak a tetejére pisilnek meg kakilnak és nem ásnak benne.

2020. szept. 9. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig így csinálom. Az enyémek elkaparják, de pont annyit teszek csak bele amennyi elegendő a kaparásra. Így mindig friss az alom, mert könnyedén ki tudom szedni az összeset, majd megint felönteni vékonyan.

Ha beletenném az egész zacskóval, állandó macskaszag lenne a lakásban.

2020. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, sőt. Nem is feltétlen szükséges olyan sok almot beletenni. Eleinte én is sokat tettem bele, de az én cicáim sem kaparták el rendesen, úgy hogy váltottam. Annyit tettem bele, amennyit nem szórtak ki a tálcából, és amikor elvégezték a dolgukat, akkor kiszedtem az alom lapáttal. :)
2020. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2020. szept. 9. 19:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!