Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van, hogy a macskák...

Miért van, hogy a macskák betegek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben az összes macskánk beteg lett, volt hogy 💩-tak,volt hogy rosszul voltak.

Az egyik macskánk most nagyon beteg,remélem kihányja magát,a többi is kihanyta magát és jobban lett.

De mitől van?

Az összes mérgezett egeret evett volna?



2020. szept. 10. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Valószínű mérgezett egeret ehettek
Valami vírust kaptak
A kajától lehetett
Más(komment)
25 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Mert felelőttlen vagy és nem viszed el őket orvoshoz azért van.
2020. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

És az összes mérgezett egeret evett volna?

Az összes?

Az már eléggé hihetetlen

2020. szept. 10. 18:31
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
De ha a macskaid szarul vannak, miert nem viszed el oket orvoshoz? Nem ertem, tenyleg. En erre annyira nem lennek buszke :(
2020. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Nem az összes van rosszul!

Rosszul volt az egyik

De kihányta magát szinte utana 10 perccel kb.

2020. szept. 10. 18:38
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
Jo eg, nyugi, senki nem hibaztat, nem miattad lettek rosszul. Azonban az mar a te hibad lesz, ha valamelyik (vagy az osszes) meghal, mert nem kaptak idoben kezelest. Es igen, ehettek merget, foleg ha tobben is hasznalnak a kornyeken, vagy az is lehet, hogy bedobtak valamit a kertetekbe, ezt igy nem lehet megmondani. Es az pedig, hogy sosem vitted meg oket orvoshoz... hagyjuk, nem is tudok erre mit irni. Gondolom oltast, fereghajtast, kullancs es bolha elleni vedekezest es ivartalanitast hirbol sem lattak.
2020. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%

SOSEM vitted őket orvoshoz és nem érted miért vagy felelőtlen?

Tudod, nem kötelező állatot tartani ha még a minimum szükségleteit sem tudod kielégíteni.

2020. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem fergesek. Attól ha nagyon elszaporodnak bennük, szoktak hányni, meg hasmenés.
2020. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen, a kérdezőt még az sem érdekli hogy háromhavonta féreghajtózni kéne őket...
2020. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosnak tűnik itt bárki is? Akármelyik lehet.Méreg órák alatt elviszi őket,vírus az vírustól függ,kajától max akkor lehet ha valami kajának nem minősíthetővel etetted/valaki más.


Mérget azonnal kezelni kell,vírus súlyosbodik ha hanyagolod,kaja gond esetén megmondja mit adj neki gyomor rontásra.

2020. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Ma jobban lett

És ugy,fáj hogy LÁTATLANBA úgy hogy nem ismertek felelőtlennek neveztek

Soha nem neveztek igy és nem csak a falunkban!

A környék faluiban se viszik őket orvoshoz

Ráadásul mikor én megszülettem már egy csomó állatunk volt

Volt efgy beteg,neki adtuk gyógyszert de nem hasznalt

De nem értem hogy minek érdemlem a megaláztasokat mikor SENKINEK AZ ÉG VILÁGON NEM TETTEM SEMMIT

2020. szept. 11. 15:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!