Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd macska egyik szeme...

Miss Endzsi kérdése:

A szomszéd macska egyik szeme egy éve könnyezik, mi lehet ez és mennyibe kerülne kb. az állatorvosi kezelés?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Mennyi pénzt tudnának áldozni állatorvosra a szomszédaid? (Nagyon nehezen írtam le, hiszen kényes kérdés, a választ nem lehet egyértelműen kikerülni.)


Egyáltalán LÁTTA ÁLLATORVOS azt a szegény, szenvedő állatot?

2020. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A macskát én gondozom, különben sovány lenne, mert nem hiszem, hogy kap enni.
2020. szept. 13. 00:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Valamint nagyon öreg, szerintem van 8-10 éves.
2020. szept. 13. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A 8-10 eves macska egyaltalan nem oreg, maximum rossz allapotban van, mert nincsen megfeleloen ellatva. Egy jol tartott macska 20 evig is elhet. Allatorvosnak latnia kene, mert sajnos otthoni megoldasok nem fognak segiteni. Az hogy mennyibe kerulne, kerdeses, de tegyuk fel, hogy csak valami gyogyszert kene kapnia, plusz talan ha mar ott van, akkor egy oltas sem art, szoval mindennel egyutt talan 15-20 ezer. De ha mar komolyabb a baj, muteni is kene, mittudomen, ez az osszeg joval nagyobb lehet.
2020. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mondom, hogy öreg, mert kint töltötte az összes telet, meg van viselve fizikailag, ősz a szőre is, alig van foga.
2020. szept. 13. 01:01
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Családod mit szól a befogadott házi kedvenchez? Ők is ugyanolyan szívesen osztoznak Őkelmével a lakás különböző helyiségein, mint pl. Te?


Ha igen, akkor szerencsés embernek mondhatod magad.


1-es válaszoló voltam.

2020. szept. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A barátommal lévő közös házban vannak.
2020. szept. 13. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!