Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy beteg rákos cicát,humánosa...

Egy beteg rákos cicát,humánosabb elaltatni,vagy inkább megműteni jobb?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondta,hogy ő inkább elaltatná mint a fájdalmas műtétnek kitenni és ezzel fájdalmat okozni neki.
2020. szept. 13. 03:47
1 2 3
 1/28 Cheeye13 válasza:
85%
Én úgy gondolom, hogyha még megmenthető, akkor érdemes lenne megműttetni. Persze ez azon is múlik, hogy hol található a daganat. Kérdezd meg az állatorvost, milyen esélyei vannak a cicának a felépülésre. Eddig csak olyat hallottam, hogy egy sikeres daganat eltávolító műtét után évekig egészségesen éldegélt még a kutya/macska.
2020. szept. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Csak nem akartok költeni rá szerintem. A műtét altatásban történik, 2-3 nap múlva már nem is fog rá emlékezni. Valami más ürügyet találjatok ki arra, hogy eltegyétek a macskát láb alól.
2020. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Mi a műtétet választottuk anno a kutyánknál. Nem viselte meg annyira. Első nap még kicsit kába volt, utána néhány napig még szokta a gallérját, de ugyanúgy szaladgált. Nem vészes a műtét, ha utána elhalmozzátok a figyelmetekkel és néhány fincsi falattal, akkor még örülni is fog neki.
2020. szept. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

3-as vagyok:

Egyébként ezt nagyon ajánlom:

[link]

Nyugodtan adhatod macskának is, mivel csak egyféle összetevő van benne.

2020. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%

A pénzt sajnáljátok rá, ez világos.


Én férjem is fillértoszó volt világ életében, a kutyát sem akarta megműttetni mikor rákos volt, de pont leszartam a véleményét, megvolt az operáció, és utána még másfél évig boldogan élt a kutyus velünk.

Na de nem is volt olcsó az operáció meg utána a terápia.


Mondd azt inkább, hogy figyi nekünk erre nincs pénzünk. De ne kamuzz.

2020. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha még menthető, én a műtétet javaslom. Azonban, ha már tényleg csak szenved, akkor humánusabb elaltatni.
2020. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Ezt az anyagi helyzetetek dönti el. Van több 100000 Ft-otok macskára?
2020. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
18%
Altatást!
2020. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Mi megműttettük a rákos cicánkat, a műtét sikerült, de másfél hónapot élt már csak utánna, mert áttétek lettek. Sokat szenvedett a másfél hónap alatt. Ha előre tudom,mi lesz, inkább az altatást választottam volna. De attól függ, milyenek az esélyei.
2020. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

"Igen, van akinek nincs pénze, vagy nem akar ennyit költeni. És akkor mi van?"


Az van, hogy nem kötelező állatot tartani!

2020. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!