Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az 5 hós lánycicám a mosogatób...

Az 5 hós lánycicám a mosogatóba hugyozik, aztán guggolásból feláll és hátrafelé lehugyozza az elmosott edényeket az edényszárítón ?!

Figyelt kérdés

Ivartalanítás rendbe teszi vagy mi ez a hülyeség? Már másodszor csinálta. Eddig néha a zuhanyzó lefolyójához járt pisilni, de ez abszurd. Ha dominancia, akkor is segít az ivartalanítás? Esetleg hogyan lehet leszoktatni róla, azon túl, hogy hirtelen megnyitom felette a csapot? Amúgy a kajáért is a mai napig visít, szó szerint rám néz és leordítja a fejem, hogy adjad máá, aztán jóllakottan akkora hasa lesz, mint egy tehénnek, de még mindig visít, hogy nem eléég és mindent átkutat maradékok után, a mosogatóban az edényeket rendszeresen tisztára nyalja, bármi volt is bennük. Szóval erről sem ártana leszoktatni, de eddig semmi nem vált be(lelocsolás, hajszárító, csittegés, tapsolás, rászólás, nyugtatás stb, bezárjuk ilyenkor addig a szobába, míg előkészítjük az ennijét, de bent is ordít, csak így nekünk nem olyan hangos, de nem hagyja abba). Eltértem a fő gondtól, a "jelöléstől", vagy akármi is ez.

Köszi előre is.


2020. szept. 15. 01:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Kevés neki a kaja.

Ha mindig van előtte száraz, akkor pár nap múlva rájön, hogy nem kell habzsolnia, hisz nem fogy el.

Nem tartom kizártnak, hogy éhes, látja, hogy onnan jön a kaja, és azért csinálja.


Azért hisztizik ennyire.


Mindenképp ivartalanítsd, az is segít, hogy kiegyensúlyozottabb legyen.


És valóban, ha domeszztosz van, oda megy. Abba bele is fekszik.


Valts mosogatószert.

A szagokra nagyon mennek a macskák.

Ki tudja neki melyik tetszik.

A lány macska egyébként nem így jelöl.

O a fejét dorgoli bele a dolgokba. Az az övé.

A kandurok jelölnek így.

2020. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Kutyának macskának kint a helye! Mit keres a mosogatóban a macska meg egyáltalán asztalon ?
2020. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a kutya a kanapén, egyik macska az ágyon, másik a szennyestarton, harmadik, a konyhapulton a konyharuhan( most moshatóm ki).

A negyedik ha jól hallom most hozott egy egeret.


Mert itt érzik jól magukat.

Csak azért.


Azért azt én sem dijaznam, hogy ha a mosogatoba hugyalna.

2020. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
A segito, jo valaszokat lepontozzatok, miért ?! Nem sertegetosekre gondolok, hanem a normalisakra. Viszlát!
2020. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

Az első problémára állatorvost javaslok első körben. Ezután lehet, hogy megszokásból fogja folytatni, így én inkább kizárnám a konyhából.

Az etetés ahogy nálatok megy közel sem normális. Valószínűleg a macskatáp minőségével van a gond. A Whiskas, Félix, Kit-kat és még sok márka 4% húst tartalmaz, a többi hozzávalója pedig gabona és ipari hulladék, amely csak telíti a macskát, de nem jut hozzá tápanyaghoz. Én ezeket elkerülnéd a helyedben, inkább fizetnék olyan tápra, amelynek 100%-át megemészti a macska. Sokkal kevesebbet kell majd etetni és egézsségesebb lesz.

2020. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Macska ellen a vízipisztoly legjobb. Azt utálják.
2020. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%
Csóró macsek, megfog zavarodni.
2020. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

Neveld meg. Suhints a seggére ha kell. Ez nagyon nem normális,és ne fogjuk a szagokra,egy jól nevelt,egészséges macska nem pisil összevissza.Az állatok nem hülyék,tisztában van vele mit lehet és mit nem,de legyenek szabályok. Nem egy macskám volt de soha nem pisiltek se az ágyra se asztalra sehova. Pedig volt amelyiknek húgyúti fertőzése lett vagy egyszer később cseréltem az almot de akkor se ment az ágyra,akkor az alom mellé ment a pisi. Nem verni kell,de a nagy mítosszal ellentétben igenis lehet őket nevelni és kell is. Bakker tele a gyakori összevissza hugyozó macskákkal,problémás kutyákkal.Pontozzatok le nem érdekel a százalékom,de az emberek 90 %-nak nem való állat ha azt se tudja mit kezdjen vele. Tessék utána nézni mielőtt állatot tartasz,rengeteg szakkönyv elérhető,van állatorvos,macskás alapítványok és a többi. Ne innen várj segítséget ahol minden második kérdés ilyen,és hasonló tapasztalatlan gazdától származik.

Mikor Rottweilert szerettem volna jó előre tanulmányoztam a fajtát,vettem szakkönyveket. 1 nap alatt megtanult pórázon húzás nélkül sétálni,mert követtem a hasznos leírásokat. Ennyi a titok...

2020. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha folyton éhes, akkor baj van. Vagy a kajával, vagy a cica egészségével. A pisilés meg.. Tiszta az alom? Milyen sűrűn takarítjátok?
2020. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%
Mekkora ! Macskák ellen legjobb a vízipisztoly .
2020. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!