Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi gyógyítja leghatékonyabban...

Mi gyógyítja leghatékonyabban a macskanáthát?

Figyelt kérdés
Kiscicáról van szó. Étvágya van, de az orra folyik, tüsszög és néha hörögve vesz levegőt. A dokik a Synulox ajánláják? Van valami kíméletes, de hatékony megoldás?
2010. aug. 6. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az enyém belehalt...
2010. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig az állatorvos egy csomó gyógyszert adott neki.
2010. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem négy kiscicám, és öt felnőtt maccsom is szenvedett vele pár héttel ezelőtt, szerencsére már mind egészséges, mint a makk :) Orrba otosporin, szembe tetran+bórsavval mosogatni, szájba valami trutyit adott a doki, amit fecskendővel kellett naponta kétszer adagolni nekik. Plusz én nem adtam nekik ez idő alatt vizet, csak kamilla teát. Nem egészen két hét alatt teljesen rendbe jöttek! Sok szerencsét nektek!
2010. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is kiskorában volt náthás,még korán elcsíptük.Kapott 1 szurit,meg diaphillynt és nagyon hamar meggyógyult,a szuri már másnapra hatott.
2010. aug. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!