Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék venni Pécsen vagy...

Hol tudnék venni Pécsen vagy Pécshez közel perzsa cicát?

Figyelt kérdés

Olyasmit szeretnék, aminek a szőre fehér és a pofija fekete, mint a képeken (esetleg a szeme is kék):

[link]

[link]

Továbbá érdekelne, hogy milyen áron lehetne vásárolni egyet.


2010. aug. 6. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem pont ilyen himalájai perzsa cicám van. 3,5 hónpos kislány. 2 hete került hozzánk. De mellette van egy 5 éves ivartalanított is. Egy helyről származnak (kvázi tesók:)). Én Kiskunhalason vettem őket. Az enyémek minden fajta sztendernek megfelelnel. A nagynak van törzskönyve is. Attól függ honnan szeretnél ilyen cicát venni. Szaporítótol törzskönyv nélkül a fiú cicák 30.000nél kezdődnek. A lányok 35 eft körül vannak. De törzkönyves egészséges cicát már nehezebb 50 eft alatt venni. Volt már előtte perzs cicád? Tisztában vagy ennek a fajtának a tulajdonságaival? Amúgy ezek fóka jegyú cicák. Nem feketék hanem nagyon szép sötét barnák. Az alap színűk pedig bézs inkább mint fehér. Jó neveléssel igen aranyos állatok lesznek. Viszont, más cicákat, állatokat nehezen tűrnek meg maguk körül. igazi 'sziámi' harcosok. Én azt hittem h csak az első cicánk van nagyon elkényeztetve, de nem. Abszólut nem jön ki a kicsi sem más állatokkal...:( Sajna. Sok sikert a keresgélében :)

2010. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Volt már perzsa cicám, úgyhogy tudom mikre kell vigyázni náluk. Nagyon szerettem, aranyos állat volt. Őt 10.000-ért vettem még pécsen törzskönyv nélkül, mert azzal együtt 20 lett volna, de nem akartam kiállításra vinni, úgyhogy nem tartottam szükségesnek. Egyszerűen szeretem az ilyen cicókat.Sajnos nekem ez a fajta drága, de persze ha lenne ennyi pénzem, akkor simán megvenném. Mindenképpen olyantól akarok venni, aki régóta foglalkozik ilyen cicák tenyésztésével, de akkor lehet megint sima perzsa cicám lesz, azt még megengedi talán a keret.
2010. aug. 8. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok, igazából, sztem ne szaporítotól vegyél, mert nem véletlenül mondják h azoknál majd az állatorvost fogod megfizetni... volt tapasztalatom... a sima perzsa cicuk is aranyosak :)

2010. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindegy, hogy hol venném, csak egészséges legyen és aranyos. :)
2010. aug. 12. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

ha még esedékes van egy perzsa fiúm eladó érdekelne téged! ha igen írj a legcs@citromail.hu

ha nem azt is írd meg!

2010. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam emailt küldeni, de visszadobja a freemail. Mindenesetre annyi érdekelne, hogy hogy néz ki a kiscica, mennyiért adod el, be van-e oltva és mennyi idős.
2010. aug. 13. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:

szia bocsi gogy nem írtam! írj erre az emíl címre!


mrsgizmo14@gmail.com

2010. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!