Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért néz a macskám ha alszok?

Miért néz a macskám ha alszok?

Figyelt kérdés
Ha felkelek látom hogy kb a térdemnél ül es néz

2020. szept. 23. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne gondold túl. Egyszerűen éhes vagy tele van az alom és várja a takarítást, etetést. Vagy unatkozik és játszaki akar veled. Számára te egy alattvaló vagy, aki őt kiszolgálja.
2020. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Igaz is lenne az elsõ állítása ha soha nem tartottam volna és minden macska tartási infót mémekbõl szedtem volna össze.
2020. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Igaz is lenne amit első írt, ha én is azt érteném macskatartás alatt, hogy kinn szabadon kóricál, adok neki moslékot vagy valami olcsó szemetet és néha bejöhet...


Aki élt már macskával együtt, ténylegesen, az tudja hogy ezek csak abban az esetben igazak, ha nincs semmilyen kapcsolat köztetek.


A kérdésre válaszolva: Szerintem lehet, hogy nem igazán érti, hogy mit is csinálsz éppen.

2020. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó: miért ne értené? Minden élőlény alszik :D

Azért ne nézzük hülyének a macskát, csak mert állat.

2020. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
a mácskák máshogy érzékelnek mint az emberek ő látja a valódi lényedet nem csak a fizikai formát
2020. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokott nézni amikor alszom. Csak figyel. A macskák nem falkatársaknak tekintenek minket mint a kutyák, hanem inkább a szüleiknek v testvérüknek. Néha őriznek minket, mikor alszunk vagy wc-zünk mert ilyenkor "védtelenek" vagyunk.
2020. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Engem is szokott az enyém, dorombol a fejemnél vagy csak úgy, néha meg a párnámon alszik. Mostanában rászokott arra, hogy felébreszt, méghozzá úgy, hogy a mancsával az orromat, arcomat bökdösi. :D

Szerintem veled akar lenni, a közeledben, mert szeret. De erről szerintem az tudna biztosabbat mondani, aki mondjuk a macskák viselkedésével foglalkozik.

2020. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én is többször észrevettem hogy néz, mikor alszom. A minap történt egy érdekes eset is, leírnám ha nem probléma. Nagyon rosszat álmodtam, és arra ébredtem fel, hogy a cicám a nedves nózijával böködi az arcom. Mikor sikerült felébresztenie, ráfeküdt a mellkasomra és dorombolt. Lehet túl gondolom, de akkor az volt az első benyomásom, hogy ő érezte rajtam, hogy valami rossz dolog történik velem, mikor alszom. És őszintén szólva, jó érzés úgy el aludni, hogy valaki vigyáz rám.
2020. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!