Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dmguard és GimCat vitamin...

Dmguard és GimCat vitamin paszta macskának? Alkalmazhatóak ezek?

Figyelt kérdés

Az egyik cicám eléggé gyengécske, könnyen megviseli pl az időjárás változása, mivel kijárósak, sokszor fázik is, látszik rajta, (de még is kimegy... pedig senki nem kényszeríti rá).

Kissé ilyen gyengébb cicus, állatorvos már sokszor látta, rengetegszer vittük, semmi problémát nem mutattak ki nála soha.

Igazából ez mellett aktív, játékos, de olyan mint egy gyengébb immunrendszerű ember, megviseli minden kb. A meleg, a hideg...


Van ez a Dmguard immunerősítő készítmény. Ahogy olvastam ez jó lenne számára.

Mikor kell ezt elkezdeni neki adni? Kúraszerűen kell alkalmazni?

Mert a leírásban az van, hogy naponta mennyit kell adni.

De azt sem akarom, hogy baja legyen tőle, ha napi szinten ezzel tömöm, kárt nem akarok tenni a macskában.


Mellette adok nekik ilyen GimCat vitamin pasztát naponta, az előírt adagot.


Nem okozok kárt vele?

Mert ugye a macskatápokban is vannak különböző vitaminok, de sajnos a válogatós cicám sehogy sem eszik meg a prémium tápokat, pedig 1 éve küzdök vele folyamatosan, így csak a Purina One Sterilcat tápot eszik meg.



2020. szept. 25. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idős, beteg hörcsögömnek DMGt adtam és nagyon jól használt. A DMG alapvetően egy immunerősítő Sokkal jobban lett tőle, még élénkebb is volt. Nyilván ez két teljesen más szituáció, de nekem abszolút jó tapasztalatom van.

Nem lehet hogy valamire allergiás? Én váltanék valami nem túl allergizáló tápra/konzervre hátha ez a baj. Allergia tesztnek most még nem sok értelme van, mert ha valóban allergiás és most "be van durranva" akkor egy csomó dologra fals pozitív lehet az eredmény.

2020. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy kúraszerűen használtam, 1 hétig adtam maj 1 hónap szünet. Bár ezt az infót más hörcsögösöktől kaptam, lehet macskáknál más.
2020. szept. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!